SP’li Mehmet Aras, sert konuştu…

“Görevden dahi alsalar bohçamızı alıp gitmeyiz”SP İl Binası’nda açıklama yapan Mehmet Aras, “İsterlerse beni görevden alsınlar, başka arkadaş gelsin....

BÜYÜT

“Görevden dahi alsalar bohçamızı alıp gitmeyiz”

SP İl Binası’nda açıklama yapan Mehmet Aras, “İsterlerse beni görevden alsınlar, başka arkadaş gelsin. Milli görüşlerin arkasındayız, emrine gireriz. Bohçamızı alıp gitmeyiz” dedi.
Saadet Partisi İl Divan Toplantısı önceki akşam yapıldı. Toplantıda konuşan SP İl Başkanı Mehmet Aras önemli mesajlar verdi.Yapılan aylık divan toplantısına katılım oldukça yüksekti.

MİLLİ GÖRÜŞÜN ARKASINDAYIZ
Toplantıda konuşan SP İl Başkanı Mehmet Aras, “ Bu salonun dolması demek Milli Görüş bayrağını belediyelere dikilmesi demektir. Doğalgaz, elektrik ve su parasını ödeyemeyen esnaf bizi bekler. Herkes Milli Görüşü bekliyor. Kongre iptal oldu, Aras görevden alındı dendi. Böyle bir şey yok, isterlerse de iptal etsinler, başka arkadaş gelsin. Milli Görüşçü olacak arkadaşımızın arkasındayız emrine gireriz bohçamızı alıp gitmeyiz”

YETİMİN HAKKI GÖMÜLMÜŞTÜR
Divan toplantısında konuşan Yusuf Saka da, “Belsa çevresi ve Cumhuriyet parkı düzenlemesi kapsamında ihale bedeli olarak 4.5 milyon lira belirlenen mekanın kaç metre kare olduğu hakkında bilgi bize verilmemektedir. Ben inşaat mühendisiyim. Bu alan 3B sınıfı bir yapı ile kapatılabiliyor. Ancak bu alanın kaç metre kare olduğu bize bildirilmiyor. Alanın metre karesini bilmiyoruz, ancak her metre karede 500 lira ile 1000 lira arası her metre kareye gömülmüştür. Tüyü bitmemiş yetimin hakkı gömülmüştür.

BU MADALYONUN BİR YÜZÜDÜR
Geçenlerde sayın Başbakan bir açıklama gerçekleştirdi, “65 yaş ve üzeri vatandaşlarımız toplu taşıma araçlarından ücretsiz olarak yararlanacak amcalarımızın, dedelerimizin bundan faydalanması çok güzel, ancak bu madalyonun bir yüzüdür. Erbakan döneminde çiftçiye süspansiyon uygulanmıştır. Paranın % 50’ sini devlet tarafından karşılanmaktadır. Bizim çiftçimiz ne yaptı peki 10 liraya satın alacağı gübreyi 5 liraya aldı. Kimse yanlış anlamsın, biz bu uygulamanın karşısında değiliz, tam aksine arkasındayız. Ancak sağ cepten alıp, sol cebe koymak nasıl bir uygulamadır.

BAŞKASININ CEBİNDEN CÖMERTLİK YAPMAK
Şimdi siz kalkıp toplu taşıma araçlarını ücretsiz yaptınız. Ancak minibüs esnafının sırtından yapılan böyle bir uygulama esnafa tam anlamıyla yapılmış bir zulümdür. Eğer böyle bir uygulama yapılacaksa minibüs esnafının sırtından insinler. Yapılan bu uygulamanın tek bir açıklaması vardır “ Başkasının cebinden cömertlik yapmak” demektir, bunun başka bir açıklaması yoktur” dedi.

16 Şubat 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR