Aydınlar Ocağı’ndan yazarlara plaket

Kocaeli Aydınlar Ocağı yöneticileri, Dr. M. Şefik Postalcıoğlu’nun Bahçecik Damlar Mahallesindeki evinde buluştu.Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Ahsen...

BÜYÜT

Kocaeli Aydınlar Ocağı yöneticileri, Dr. M. Şefik Postalcıoğlu’nun Bahçecik Damlar Mahallesindeki evinde buluştu.

Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Ahsen Okyar “Seri ev ziyaretlerimizin dördüncüsüne ev sahipliği yapan Postalcıoğlu ailesine şükranlarımı sunuyorum. Ocağımız 26 şeref yaşına ulaşırken internet sitesi de 5 yaşına girdi. 120 sayısını geçen yazarlarımız ile hizmetlerimiz sürüyor. Plaket sunacağımız yazarlarımıza ilgi ve destekleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

5. YIL PLAKETİ
KBB Mütehassısı Dr. M. Şefik Postalcıoğlu’nun Bahçecik Bağevleri Sitesindeki evinde gerçekleşen toplantıda 1 Kasım 2006 tarihinde faaliyete geçen Kocaeli Aydınlar Ocağının internet sitesinde yazıları yayınlanan Makine Mühendisi Çetin Mut, Gübretaş İdari İşler ve İnsan Kaynakları Şefi Gökalp İlhan, MHP Milletvekili aday adayı emekli Yarbay Aygutşat Selçuk ile Afyonkarahisarlılar Derneği Başkanı Dr. M. Şefik Postalcıoğlu’na teşekkür plaketleri ve Ocağın hediyesi takdim edildi.
Toplantıya Kocaeli Aydınlar Ocağı İlim ve İstişare Kurulu üyesi eski Bahçecik Belediye Başkanı İbrahim Gençer, İSU Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Halil İbrahim Kahraman, Ziraat Mühendisi Hasan Uzunhasanoğlu, Makine Mühendisi Nuri Ertan İrfanoğlu, Bilgisayar Programlama Uzmanı Yunus Özen, Fevziye Camii Müezzin Kayyımı Ahmet Görgün Küçük ve eşleri de katıldı.

13 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR