Vali Topaca’dan, Satı’ya vergi plaketi

    Yaptığı başarılı projeler ile 2012 yılında Kocaeli’nde birinci Türkiye genelinde ise 118. olan işadamı Dr.Müh.Murat Mustafa Satı, Vergi Haftası çe...

BÜYÜT

 

 

Yaptığı başarılı projeler ile 2012 yılında Kocaeli’nde birinci Türkiye genelinde ise 118. olan işadamı Dr.Müh.Murat Mustafa Satı, Vergi Haftası çerçevesinde düzenlenecek bir programda Rekortmen ödülünü alacak.

PLAKET VALİ TOPACA’DAN

Verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla her yıl şubat ayının son haftası nedeni ile Vergi Haftası olarak kutlandığı tarihe denk gelen  25 Şubat Cuma günü saat 12.30’da İzmit/Başiskele Welborn otelde düzenlenecek yemekli programda Murat Mustafa Satı ile birlikte Kocaeli’nde ikinci ve üçüncü sıra vergi ödeyenlerin yanında Gelir ve kurumlar vergisini ödeyen ilk 20 kişiye de plaket verilecek.

VERGİ ÖDEMEK KUTSAL BİR GÖREV

Kocaeli gibi sanayinin başkenti bir yerleşim merkezinde vergi rekortmeni olmanın çok büyük bir gurur kaynağı olduğunu belirten Dr.Müh.Murat Mustafa Satı “bir vatandaş olarak verginin ne anlam ifade ettiğinin iyi kavranmasını, tüm vatandaşların devletin imkanlarından adil bir şekilde yararlanması için verginin kutsal bir görev olarak kabul edilip, sorumluluk bilinci içinde ödenmesi gerektiğini ”söyledi.

 

20 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR