Darıca ailesi bayramı birlikte kutladı

Darıca Kaymakamı Ahmet Karaaslan, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Garnizon Komutanı Bnb.Erhan Yeşil, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Aydoğdu ,Darı...

Darıca Kaymakamı Ahmet Karaaslan, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Garnizon Komutanı Bnb.Erhan Yeşil, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Aydoğdu ,Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz , Darıca Müftüsü Muharrem Bilgiç, siyasi partilerin ilçe başkan ve yönetimleri , kamu kurum ve kuruluşları , sivil toplum örgüt temsilcileri ile çok sayıda vatandaşın katıldığı bayramlaşma programında protokol üyeleri vatandaşların bayramını kutlayarak birer kısa selamlama konuşması yaptılar.

 

ÜLKEMİZDE HUZUR VAR

Bayramlaşma programında açılış konuşmasını yapan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak “Bölgemizdeki ülkelerde maalesef kardeşkanının akıtıldığı bir dönemden geçiyoruz. Bu noktada ülkemiz güçlü ve irade sahibi bir ülke olarak bölgedeki olumsuzlukların giderilmesi adına çalışmalarını sürdürüyor. Ülkemizde 12 yıldır süren istikrar ve huzur ortamının devamını diliyoruz. Mübarek Kurban Bayramı’nın insanlar arasındaki kırgınlık ve dargınlıkların son bulmasına vesile olmasını temenni ediyorum. Millet olarak birlik ve beraberlik içinde büyük bir coşkuyla kutladığımız bayramların bir yenisine daha kavuşmanın mutluluğu ile siz değerli Darıca halkımız nezdinde bütün vatandaşlarımızın ve Müslümanların Mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.

 

KAYMAKAM KARAASLAN VEDA ETTİ

Darıca’da bayram sevincinin yanı sıra ilçenin sevilen Kaymakamı Ahmet Karaaslan’ın ilçeden ayrılacak olmasının hüznü vardı. Kaymakam Karaaslan ilçe halkıyla bayramlaşırken aynı zamanda vedalaşarak ilçedeki görevini tamamladı. Darıcalılar tarafından çok sevilen Karaaslan herkesin bayramını tebrik ederken “Görev sürem boyunca Darıca Ailesi içinde olmaktan dolayı çok mutlu oldum. Burada çok güzel günlerimiz oldu. Darıca’dan güzel anılarla ayrılıyorum. Benden desteğini esirgemeyen Darıca halkına çok teşekkür ediyorum” diyerek Darıcalılardan helallik isteyerek konuşmasını tamamladı.


BAYRAMLAR BİRLİK VE BERABERLİK GÜNLERİDİR

Bayramlaşma programına katılarak tüm Darıcalıların bayramını tebrik eden eski bakanlardan Osman Pepe ise kısa selamlama konuşmasında, bayramların birlik ve beraberliğe vesile olan güzel günlerden olduğuna vurgu yaparken, “Ülkemizde çok şükür birlik var, beraberlik var, kardeşlik duygusu var, bir zamanlar insanımızı birbirine düşürmek isteyen zihniyete artık halkımız prim vermiyor. Ülkemizdeki bu güzelliklerin devamı temennisiyle tüm halkımızın bayramını tebrik ediyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.


HUZUREVİ VE HASTANE ZİYARET EDİLDİ

İlçe protokolü Çınaraltı’nda yapılan bayramlaşmanın ardından Huzurevi ve Farabi Devlet Hastanesi’ni de unutmayarak hasta ve yaşlı vatandaşlarımızın bayramını tebrik ettiler. Huzurevi müdavimleriyle bir süre sohbet ederek hatırlarını soran protokol üyelerinin ziyareti huzurevi müdavimlerini son derece memnun ederken, hastalarda protokol ziyaretiyle moral buldular.

05 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR