Bağımsız Denetçi Eğitimi sonrası hocalara plaket

Kamu Gözetim Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu﴾KGK﴿ile Kocaeli Üniversitesi arasında imzalanan protokol kapsamında, Kocaeli Üniversitesi Sürekli...

BÜYÜT

Kamu Gözetim Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu﴾KGK﴿ile Kocaeli Üniversitesi arasında imzalanan protokol kapsamında, Kocaeli Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi(KOÜSEM﴿ve Kocaeli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) iş birliği ile gerçekleştirilen ve meslekte 15 yılını dolduran mali müşavirleri kapsayan Geçiş Dönemi Bağımsız Denetçi Eğitimi sertifika programı sona erdi.   

 

OTEL ASYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

6’ncı dönem Bağımsız Denetçi Eğitim programında bilgilerini aktaran Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Abdurrahman Fettahoğlu, Prof. Dr. Vasfi Haftacı, Prof. Dr. Selman Aziz Erden, Prof. Dr. Sami Karacan, Doç. Dr. Hakan Kapucu, Doç. Dr. Sibel Fettahoğlu ve Yrd. Doç. Dr. A. Cemkut Badem’e eğitim programına katılan mali müşavirler tarafından Otel Asya’da plaket takdim edildi.    

 

“DEVAMSIZLIK OLMADI”

KSMMMO Başkanı Fikret Gökmen’in de katıldığı programda konuşan Dekan Prof. Dr. Selman Aziz Erden, “Devamsızlığın yaşanmadığı bir programı başarı ile tamamlamış olduk. Öğrenilen bilgilerin meslek hayatınızı kolaylaştırmasını dilerim. Eğitimcilerin öğrencilerinden plaket alması çok karşılaştığımız bir durum olmasa da, bu ince ve güzel düşünce sahipleri olan sizleri kutluyorum” dedi.          

                                                                           

21 MALİ MÜŞAVİR KATILDI                                              

6’ncı dönem Bağımsız Denetçi Eğitimine; Abbas Özcan, Ahsen Okyar, Ali Özer, Asiye Ünlü, Çetin Keşaplı, Duygu Çeltiker, Enver Akbalık, Esra Tur Selçuk, İbrahim Çırpan, Kemal Kaya, Mehmet Emek, Mine Bilici Uğur, Oğuz Şadutlu, Osman Sarı, Özcan Bülbül, Özkan Demirci, Serdar Kandemir, Sevgi Tezcan Örenç, Sevim Karacan, Uzay Aygün, Zehra Gülsaran olmak üzere 21 mali müşavir katıldı.

14 Haziran 2015 Kocaeli- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR