Fikri Işık’a hayırlı olsun ziyaretleri

TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’a yeni görevi nedeniyle hayırlı olsun ziyaretleri devam e...

BÜYÜT

TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’a yeni görevi nedeniyle hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
AKP Kocaeli Milletvekili Fikri Işık geçtiğimiz günlerde TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanlığına seçilmişti. Başkanlığa seçildikten sonra TBMM ana binadaki yeni yerine taşınan Işık’a ilimizden ve Ankara’da çok sayıda kişi ziyarette bulunuyor. Bu kapsamda Komisyon Başkanlığına seçilen Işık ilk olarak AKP Kocaeli Milletvekilleri ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

ÇOK SAYIDA ZİYARET
Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar, İl Yönetim Kurulu Üyesi Halil Yılmaz, Derince Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Balcı ve Meclis Üyesi Celal Ayvaz da Işık’ı yeni makamında ziyaret ederek yeni görevinden dolayı kutladılar. Ayrıca İSU Genel Müdürü İlhan Bayram ve Hukuk Müşaviri Necmi Özen, Damızlık Birliği Başkanı Cemil Gülfem ve Muhtarlar, Gebze İlçe Başkan Yardımcısı Mithat Aydın, İl Başkan Yardımcısı ve SKM başkanı Halit Çokan da Işık’ı ziyaret etti.

18 Şubat 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR