Beklenen Akademi’de ilk ders işlendi

Kocaeli Türk Ocakları’nda gerçekleşen derste Araştırmacı-Yazar-Gazeteci Aslan Bulut öğrencilere Ortadoğu’daki Türkmen soydaşların durumu ve Büyük Dev...

Kocaeli Türk Ocakları’nda gerçekleşen derste Araştırmacı-Yazar-Gazeteci Aslan Bulut öğrencilere Ortadoğu’daki Türkmen soydaşların durumu ve Büyük Devletlerin Ortadoğu’daki siyasi çıkarları hakkında ders anlattı.

 

Programda Türk Ocakları Şube Başkanı Yücel Alpay Demir,  Prof. Gazi Uçgun, Doç. Tekin Yeken, Eğitimci Halil Özcan, Türk Eğitim Sen Şube eski Başkanı ve Eğitimci-Araştırmacı- Yazar Süleyman Pekin yönetim kurulu üyeleri ve öğrenciler katıldı.

 

BAŞARILI OLANLARA DİPLOMA VERİLECEK

Bundan sonraki derslerde öğrencilere Baro Başkanı Sertif Gökçe, Araştırmacı- Yazar Gazi Karabulut, Kamu Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ve Araştırmacı- Yazar Sinan Meydan ve Yavuz Ağıralioğlu öğrencilere ders verecek. Akademi programı 14 dersten oluşacak. Akademi sonunda sınav yapılacak ve sınavda başarılı olan öğrencilere diploma verilecek.

 

ÖNEMLİ PROJELERİMİZDEN BİRİ İDİ

Ders öncesi konuşma yapan Türk Ocakları Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, “Akademinin amacı eğitim, öğretim değil. Biz sizin gibi Türk Milliyetçiliği fikrine sahip gençlerimizi donatmak amacıyla, niteliklerinizi arttırmak amacıyla bu akademiyi hayata geçirdik Sizi ne kadar önemsediğimizi göstermek için alanında isim yapmış çok özel hocalar seçtik. Çizgileri Türk milliyetçiliği olan öğreticilerimizi sizinle buluşturacağız” diye konuştu.

09 Kasım 2015 Kocaeli- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR