Ambalaj atık toplamada yeni yöntem uygulanıyor

İzmit Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü yetkilileri, şehirdeki ambalaj atıklarının toplanıp geri dönüşümü için  Özkartallar firması ile pro...

BÜYÜT

İzmit Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü yetkilileri, şehirdeki ambalaj atıklarının toplanıp geri dönüşümü için  Özkartallar firması ile protokol imzalandığını belirterek” yapılan protokol sayesinde İzmit sınırları içerisinde ambalaj atıklarının daha düzenli ve sistemli bir şekilde toplanması sağlanmış olacak.

 

ATIK TOPLAMA GÜNLERİ

Pazartesi: Alikahya Atatürk, Şirintepe, Cumhuriyet, Kozluk, Turgut, Orhan mahalleri.

Salı: Alikahya Merkez, Alikahya Fatih, Kocatepe, Kuruçeşme Fatih, Hacıhızır, Veli Ahmet, Terzibayırı, Çukurbağ, Ömerağa, Akçakoca, Hacıhasan, Tepecik, Kemalpaşa, Karabaş mahalleleri.

Çarşamba: Fevzi Çakmak, Alikahya Cumhuriyet, Akarca, Karadenizliler, Doğan, Hatipköy, Cedit, Topçular, Erenler, Kadıköy ve 28 Haziran mahalleri.

Perşembe: Yahya Kaptan, Yenimahalle, Serdar, Bekirdere, Tavşantepe, Yenişehir, Mehmetalipaşa

Cuma: Malta, Ayazma, Tepeköy, Yeşilova, Gündoğdu, Yenidoğan, Zabıtan, Fatih, Gültepe, Tüysüzler, Sanayi ve Körfez mahalleleri. 

12 Eylül 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR