Gölcük’te Ramazan bir başka yaşanacak

Gölcük Belediyesi, Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Sivil Toplum Kuruluşları Birliği tarafından düzenlenecek Ramazan ayı etkinliklerinde, İstanbul’daki...

BÜYÜT

Gölcük Belediyesi, Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Sivil Toplum Kuruluşları Birliği tarafından düzenlenecek Ramazan ayı etkinliklerinde, İstanbul’daki Feshane sistemi ilçede uygulanacak.

Gölcük Belediyesi, Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Sivil Toplum Kuruluşları Birliği, Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında önemli bir projeye imza atmak için Gölcük Belediyesi Toplantı Salonu’nda bir araya geldi. Toplantıya Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Olgun, Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman, Sivil Toplum Kuruluşları Birliği Başkanı Nihat Yıldız katıldı. Büyük ses getirecek bir çalışmaya imza atacaklarını belirten Olgun, Ramazan ayını ve bayramı kapsayan bir etkinlik yapacaklarını dile getirdi. 30 Temmuz tarihinde başlayacak olan bu etkinlik, 4 Eylül tarihinde son bulacak. Etkinlikte her akşam bir program olacak. Esnafın stant açacağı etkinliklerde halk tarafından tanınan ve sevilen sanatçıların konserleri ile keyfili dakikalar yaşanacak.

ESNAFA KATKI

Organizasyon firmasıyla görüştüklerini belirten Olgun, “Etkinlik süresi içersinde Kavaklı alanında stantlarımız olacak. Esnafımız stantlarda istediği ürünün satışını yapacak. Aynı zamanda her akşam bir etkinlik, konser, semazen gösterileri, kitap çadırları olacak. Feshane sistemi uygulanacak. Fikri ortaya atan kurumlara çok teşekkür ediyorum. Olumlu her projenin içinde olmaya devam edeceğiz. Ben bu projenin ilçemizde ve ilimizde büyük ses getireceğini düşünüyorum. Şimdiden tüm halkımız bu etkinliklere davetlidir” dedi. Esnaf odası olarak sosyal etkinlikler kapsamında Gölcük Belediyesi ile her zaman uyum içinde çalıştıklarını belirten Kocaman, bu projenin esnafa da büyük katkı sağlayacağını dile getirdi.

GÜZEL PROGRAM

Kocaman, “Gölcük ticaretine katkı sağlayacağını düşündüğümüz bu projeye destek veren herkese teşekkür ederiz. Projemiz kültürel ve sosyal alanda katkı sağlayacağı gibi ilçe esnafımız da mutlu edecek. Stant almak isteyen ilçe esnafımıza indirimli fiyat verilecek. Her akşam farklı etkinliklerin olacağı organizasyona halkımızın ilgi göstereceğini düşünüyorum” diye konuştu. Yıldız ise “Sivil Toplum Kuruluşları Birliği olarak 30 gün boyunca sürecek olan bu etkinlikle güzel bir Ramazan ayı geçirmeyi hedefliyoruz. 14 sivil toplum kuruluşunun oluşturduğu birlikçe bu karar alındı. Önümüzdeki günlerde programla ilgili bilgilendirme yapılacak. Ama şunu söyleyebilirim ki, çok güzel bir program olacak” şeklinde konuştu.

08 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR