SEDAŞ, KOÜ’de projelerini tanıttı

SEDAŞ, insan kaynakları süreçleri, SCADA Projesi, OSOS Projesi ve SAP WFM Projesi, GİS entegrasyonu ve elektrik dağıtım sektöründe yeni teknolojilerd...

SEDAŞ, insan kaynakları süreçleri, SCADA Projesi, OSOS Projesi ve SAP WFM Projesi, GİS entegrasyonu ve elektrik dağıtım sektöründe yeni teknolojilerden, öğrencileri gelecekte istihdama yönelik izleyecekleri adımların püf noktalarına kadar geniş bir yelpazede bilgilendirmek üzere 17 Mart Perşembe günü Saat 13:30’da düzenlenen panelde Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencileriyle bir araya geldi.

 

SEDAŞ, elektrik dağıtım sektöründe faaliyet alanını kapsayan Doğu Marmara’da yer alan 4 ilde, “Projesi İyi Olan Kazansın” sloganıyla başlattığı, “Proje Fikri Yarışması” için üniversitelerde programlar düzenliyor. Kurum yöneticileri, geçtiğimiz günlerde de Kocaeli Üniversitesi’nde öğrencilerle bir araya geldi.

 

GENÇLER, SEDAŞ’I TANIDI

SEDAŞ’ın düzenlediği insan kaynakları süreçleri, SCADA, OSOS ve SAP WFM projeleri, GİS entegrasyonu ve elektrik dağıtım sektöründe yeni teknolojilerden, öğrencileri gelecekte istihdama yönelik izleyecekleri adımları kapsayan panel, öğrenciler tarafından yoğun ilgi gördü. Yeni projelerin paylaşıldığı buluşma ile gençler SEDAŞ’ı da yakından tanıma imkanı buldu. Söyleşiyi takip edenler arasında KOÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Çakır da yer aldı.

19 Mart 2016 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR