Afon Güzellik Merkezi daha da güçleniyor

Nur Karaalp tarafından geçtiğimiz yıl içerisinde Yahya Kaptan’da kurulan, kısa zamanda marka olmayı başaran ve İzmit merkezde yeni bir şubesini daha...

Nur Karaalp tarafından geçtiğimiz yıl içerisinde Yahya Kaptan’da kurulan, kısa zamanda marka olmayı başaran ve İzmit merkezde yeni bir şubesini daha faaliyete geçiren Afon Güzellik Merkezi’nde kadro genişlemeye devam ediyor. Güzellik uzmanlığı dalında adını geniş bir kesime duyuran Selma Bayrak, Afon Güzellik Merkezi’nin yeni bölge müdürü oldu.

 

DAHA ÇOK YENİLİK KATACAK

Kısa bir zaman içinde yeni bir şube daha açılması planlanan Afon Güzellik Merkezi’nin tüm şubelerinden sorumlu olacak olan Selma Bayrak, aldığı yeni görev ile merkezin büyümesine katkı sağlayacak. Daha önceki tecrübeleri nedeniyle bu göreve getirilen Selma Bayrak, Afon Güzellik Merkezi’ne daha çok yenilik katacak.

 

“BÜYÜMEMİZİN İŞARETİ”

Afon Güzellik Merkezi’nin kurucusu olan Nur Karaalp, Selma Bayrak’ın yeni görevi ile ilgili açıklama yaparak, “Biz Selma Hanımı başarılı iş hayatından dolayı zaten tanıyorduk. Kendisinin bizimle birlikte olmasının bize büyük katkı sağlayacağını düşündük. Kendisi de bu teklifimizi kırmadı. Kendisi ile büyük başarılara imza atacağız. Selma Hanım bizim büyümemizin işaretidir” ifadelerinde bulundu.

 

“ÖNCEKİLERİN ÜZERİNE YENİLERİNİ EKLEYECEĞİM”

Selma Bayrak ise daha önceki tecrübelerinin üzerine yenilerini de katacağını söyleyerek, “Afon Güzellik Merkezi’nin büyümesine ve gelişmesine katkı sağlayacağım için çok mutluyum” dedi. Açıklamalardan sonra Afon Güzellik Merkezi sahibi Nur Karaalp ve eşi Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp, Akmis Grup Genel Müdürü Olgun Aksoy, Afon Güzellik Merkezi Bölge Müdürü Selma Bayrak ve Afon Güzellik Merkezi uzmanları Erol Altın, Murat Taş, Abdullah Yazıcı, Selcan Mısırlıoğlu anı fotoğrafı çektirdi.

06 Eylül 2016 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR