Çöp konteynerlerine hijyenik bakım

Gölcük Belediyesinin Çevre ve doğaya faydalı hizmetlerin kazandırılması çalışmaları sonucunda, Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğüne kazandırılan çöp...

BÜYÜT

Gölcük Belediyesinin Çevre ve doğaya faydalı hizmetlerin kazandırılması çalışmaları sonucunda, Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğüne kazandırılan çöp konteynerleri yıkama ve dezenfekte aracı sayesinde, İlçe genelinde saatli çöp uygulaması dışında olan bölgelerdeki çöp konteynlerine hijyenik bakım yapılıyor.

 

Saatli çöp uygulaması kapsamı dışındaki Mahallelerde bulunan Çöp Konteynerlerini araç içindeki dezenfekte ilaçlarıyla ve tazyikli su yardımıyla hijyenik hale getiriliyor. Gölcük Belediyesinin devam ettirdiği bu uygulama Halk sağlılığı açısından da çok önemli bir hizmet olarak görülmekte.

 

Vatandaşlarında takdir ettiği bu uygulama neticesinde Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını daha sağlıklı bir ortamda sürdürerek, Gölcük'ün daha Sağlıklı bir kent olma yolundaki hedefine de ulaşmasına önemli ölçüde etken olmuş oluyor.

12 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz





YÜKLENİYOR