Kartepe Belediyesi, Pınarbaşı Parkı’nda çalışma yaptı

Mahalle gezileri ile sorunları yerinde tespit ederek çözümleyen bir yönetim modeli ile halkın takdirini toplayan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, pa...

BÜYÜT

Mahalle gezileri ile sorunları yerinde tespit ederek çözümleyen bir yönetim modeli ile halkın takdirini toplayan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, park ve yeşil alanların iyileştirilmesi yönündeki talepleri de kısa sürede karşılanması için ekiplerini seferber ediyor.

 

Bu kapsamda Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler de park bakım ve onarım çalışmalarının bir ayağını da Rahmiye Mahallesi’ndeki Pınarbaşı Spor ve Yaşam Alanı’nda yaptı. Başıboş hayvanlar tarafından bitki örtüsüne zarar verilmemesi adına 4 kişilik inşaat ekibi park alanında çit uygulama çalışması başlattı.

 

Ekipler park çevresinde 1 metre yüksekliğinde yeşil renkli 50 metre tül panel çitlerle yaşam alanını koruma altına aldı. Rahmiyelilerin talebi doğrultusunda gerçekleşen panel çit uygulamasında dere yatağı tarafından da 2 metre yükseklikte 200 metre tül beton direkli dikenli teller ile çevrelenecek.

 

Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler park, eğlence, oyun ve yaşam alanlarına yönelik bakım onarım çalışmaları belirlenen iş programı çerçevesinde yaklaşan bahar ayları öncesi güzel havalarda hız kazanarak aralıksız devam ediyor.

02 Mart 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR