71 bin 500 öğrenciye çevre eğitimi verildi

Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği son sınıf öğrencilerinin de destek verdiği eğitimler sayesinde, İzmit’te çevreye duyarlı on binlerce öğrencide...

Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği son sınıf öğrencilerinin de destek verdiği eğitimler sayesinde, İzmit’te çevreye duyarlı on binlerce öğrenciden oluşan dev bir çevreci ordusu yetiştiği kaydedildi. 

 

TAVŞANTEPE İLKOKULU

Proje kapsamında şimdiye kadar 71 bin 500 öğrenciye çevre eğitimi verdik” dediler. Bu arada Tavşantepe İlkokulu’nda 16 sınıfta 401 öğrenciye de çevre eğitim verildi. Eğitimler sırasında öğrencilere afiş, broşür gibi dokümanlar dağıtıldı. 

24 Aralık 2016 Kocaeli- EğitimYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Hamiyet Sahin - Çevre eğitimi içinde sokak hayvanlarına iyi davranma alışkanlığıda verilebilseydi.Kocaelinde 40 bin köpek küpelenerek sokaklara (dağlara atılanların sayısını bilmiyoruz tabii) bırakılmıştır.Bu canlarda bazı vicdan sahibi insanların üstün gayreti ile yaşama tutuna bilmektedirler.Toplumda duyarlılık yüksek olsaydı hayvanların ve onlara el atanların eziyeti az olurdu.Marifet bunu sağlamaktır.

Yanıtla . 0Beğen 24 Aralık 14:48
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR