Konak Hastanesi'nin yeni hekimleri

İzmit başta olmak üzere Gebze, Gölcük ve Sakarya’da faaliyet gösteren Konak Hastaneleri, 2016 yılında kurumsal büyüklük ve gelecek yatırımları ile bö...

İzmit başta olmak üzere Gebze, Gölcük ve Sakarya’da faaliyet gösteren Konak Hastaneleri, 2016 yılında kurumsal büyüklük ve gelecek yatırımları ile bölgesinin en büyük hastanesi olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.    

Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu Sakarya’da Eylül ayında açacağı A sınıfı hastane yatırımı ve bünyelerine katılan mikro cerrahi ve el cerrahisi konusunda uzman hekimlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Op. Dr. Kazım Gündoğdu açıklamasında şunları ifade etti: 

Konak Hastaneleri toplamda 60000 m2 aşkın kapalı alan ile , 180 doktor sayımızla, 1000 i aşkın çalışan ve emekli sayımızla, yıllardır bizlere güvenen ve yanımızda olan kurumsal müşterilerimizle ve en önemlisi hastanelerimize güç veren ve güvenen milyonlarca misafirlerimizle gün geçtikçe büyümeye devam ediyoruz.

Konak Sağlık Grubu kurulduğu günden beri kaliteli ve herkesin erişebildiği hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Bu bağlamda, ilimizin sanayi bölgesi olması nedeni ile maalesef sıkça karşılaşılan travma, iş kazaları, uzuv yaralanmaları ve kopmalarına müdahalede eksikliği hissedilen, mikro cerrahi ve el cerrahisi konusunda uzman iki hekim arkadaşımız,  Op. Dr. Mehmet Kezer  ve Op. Dr. Yiğit Erdağ Konak Sağlık Grubu’na katıldı. Daha önce Medical Park İzmit Hastanesi’nde çalışan meslektaşlarımız, Kocaeli’ nin yerel markası olarak kabul gören hastanemizi tercih etmişlerdir. Konak Sağlık Grubu mesleğini güncel icra eden hekimler için cazibe merkezi olmaya devam ediyor.

Grup olarak eylül ayında A sınıfı bir hastane olacak olan Konak Sakarya Hastanesi’ni hizmete açacağız. Bu hastanemiz sadece bir hastanenin ötesinde akademik bir vizyonu ve hedefleri olan bir yapı olacak. ”

 

Konak Hastanelerine katılan yeni doktorların özgeçmişleri:

Op. Dr. Yiğit Erdağ: 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde,  Ortopedi ve Travmatoloji üzerine ihtisas yapmıştır. Konak Hastaneleri’ nde Ortopedi ve Travmatoloji bölümünde çalışacak olan Op. Dr. Yiğit Erdağ’ın uzmanlık alanları el ve mikro cerrahisi, Artroskopi, Artroplasti ve Revizyon Cerrahisi, Travmatoloji, Çocuk Ortopedisi Deformite Cerrahisi’dir.

 

Op. Dr. Mehmet Kezer: Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nden mezun olduktan sonra, Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, Ortopedi ve Travmatoloji üzerine ihtisas yapmıştır. Konak Hastaneleri’ nde Ortopedi ve Travmatoloji bölümünde çalışacak olan Op. Dr. Mehmet Kezer’in uzmanlık alanları el ve mikro cerrahisi, Artroskopi, Artroplasti ve Revizyon Cerrahisi, Travmatoloji, Çocuk Ortopedisi Deformite Cerrahisi’dir.

 

Özel Konak Hastaneleri Hakkında

1995 yılında İzmit'te kurulan Konak Sağlık Grubu, sahip olduğu seçkin kadrosu ile dünya standartlarında hizmet veren A Sınıfı bir hastanedir. Yatırımlarını günden güne genişleten Konak Sağlık Grubu 2013 yılında bünyesine kattığı Gebze Tıp Merkezi'ni 2015 yılında A Sınıf hastane Özel Gebze Konak Hastanesi olarak hizmete aldı. 2014 yılında hizmete giren Gölcük Aile Konak Hastanesi ile yapmış olduğu aynı yıl Sakarya’ da bünyesine kattığı Konak Tıp Merkezi ile 2016 yılında 4. büyük hastanesi olan Özel Sakarya Konak Hastanesi’nin açılışı için hazırlanmaktadır.

Bina yatırımlarının yanı sıra hasta odaklı yaklaşımı, seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli, tıbbi altyapısı, teknolojisi ve hizmet kalitesi ile yenilikler getiren Konak Sağlık Gurubu 128 Kesit BT Koroner (Sanal) Anjiyo ve Kolon Hidroterapi, Kardiyak Rehabilitasyon, Çocuk Cerrahisi, Trans Manyetik Stimulasyon (TMS), Alerji Hastalıkları Tedavisi gibi hizmetleri de verebilmektedir. 15000 m2 kapalı alana sahip Konak Hastanesi, 2015 Mart ayında hizmete giren Kocaeli'nin ilk özel Tüp Bebek Ünitesi ile sağlığın daima yanında olmaya devam ediyor.

 

Ayrıntılı Bilgi İçin, Hazan Yağcıoğlu Taştaner- htastaner@konakhastanesi.com.tr

0(530) 498 61 33- 444 95 95-1930

13 Temmuz 2016 Kocaeli- Sağlık


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Hasibe üstün - Tebrik ederiz. İzmit in ihtiyacıydı.

Yanıtla . 0Beğen 13 Temmuz 11:46
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR