Kütahyalı, Körfez’de konferans verdi

Körfez Belediyesi kültürel etkinlikler kapsamında düzenlediği konferans programında konuşmacı olarak Gazeteci ve Televizyon Programcısı Rasim Ozan Küt...

BÜYÜT

Körfez Belediyesi kültürel etkinlikler kapsamında düzenlediği konferans programında konuşmacı olarak Gazeteci ve Televizyon Programcısı Rasim Ozan Kütahyalı’yı ağırladı. Güncel iç ve dış meseleleri konu alan konferansın moderatörlüğünü Prof. Dr. Osman Özsoy yaptı.

Körfez Belediyesi Yarımca Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliğe; Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan ile eşi Ayşe Pehlivan, İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet Yağız, Körfez Müftüsü Hasan Erdoğan, Körfez Belediye Başkan Yardımcıları Selattin Kabadayıoğlu, Musa Yüksel, Körfez İlçe Sağlık Müdürü Arzu Aşı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Semra Koşumcu, Körfez Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bahar Baykal, Gençlik Meclisi Başkanı Av. Sinan Barış Kaya, belediye meclisi üyeleri, muhtarlar ile vatandaşlar katıldı.

SAVAŞ KOLAY, BARIŞ ZOR
Rasim Ozan Kütahyalı selamlama konuşmasını dahi yapmadan sorulan spor yazarlığını bıraktınız mı? sorusuna cevabı net oldu. Savaşların son bulmasını dileyen Kütahyalı ülkemizde artık barışın sağlanması gerektiğini söyledi. Kütahyalı, “Savaş kolay bir durum. Barışı sağlamak zordur. Amerika zamanında bir koliniydi. Avrupa’nın savaşları, birbirini yemeleri Amerika’yı öne geçirdi. Türkiye ise darbelerle kendi kendini yedi. Halkına zulmetti. Başbakanını astı. Artık Türkiye’de barış rüzgarları esiyor.” dedi.

ÇİÇEK VERDİ
Kütahyalı, 30 yıllık PKK belasından kurtulmak için devlet ilk defa ciddi görüşmeler yapıyor diye konuştu. Gündemdeki birçok konunun derinlemesine konuşulduğu ve yaklaşık iki saat süren programın sonunda konuşmacılar vatandaşların sorularını da cevapladı. Programın sonunda Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, Rasim Ozan Kütahyalı ve Prof. Dr. Osman Özsoy’a çiçek takdim etti.

22 Ocak 2013 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR