AKP’li Balcıoğlu, Kandıra’da Kadınlar Kooperatifi kuracak

AKP’den Kandıra Belediye Başkanı aday adayı olan Av. Emel Ceylan Balcıoğlu, “Kandıra’da bir Kadın Kooperatifinin yerel bir mekanizma olarak yerini alm...

BÜYÜT

AKP’den Kandıra Belediye Başkanı aday adayı olan Av. Emel Ceylan Balcıoğlu, “Kandıra’da bir Kadın Kooperatifinin yerel bir mekanizma olarak yerini alması gerekiyor” dedi.


Arife günü Kandıra Belediye Başkanı aday adaylığını, AKP İlçe binasında yaptığı resmi başvuruyla açıklayan Av. Emel Ceylan Balcıoğlu, çalışmalarına bayram ziyaretleri ile hızlı bir başlangıç yaptı. Halkın yoğun ilgisi ile karşılaşan Balcıoğlu katıldığı programlara damgasını vuruyor, özellikle kadınların yoğun ilgisi ile karşılaşıyor.

KARAAĞAÇ KÖYÜNDE
ASKER UĞURLADI.

Kandıra Belediye Başkan aday adayı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu, Kandıra Karaağaç Köyünde on iki genci askere uğurlamaya yönelik düzenlenen asker eğlencesine katıldı. Karaağaç Muhtarı Mehmet Elmacı tarafından misafir edilen Balcıoğlu, meydanda coşkulu kalabalığa seslendi. Programda yaptığı samimi konuşması büyük ilgi toplayan Balcıoğlu destekleri için Karaağaç’ta yaşan hemşerilerine teşekkür etti.

HALKIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Başkan Aday Adayı Balcıoğlu ziyaretlerine hız kesmeden Duraklı köyü, Özbey Köyü, Pınardüzü Köyü ve Ballar köyü ile devam etti. Köy Kahvesinde köy halkı ile bir araya gelen Aday Adayı, Köy halkı ile bayramlaştı. Balcıoğlu’nun herkesle birebir ilgilenmeye çalışması ve herkesin derdini dinlemesi halk tarafından memnuniyetle karşılandı. Yaşlı genç demeden her yaştan vatandaşı dinlemeyen Balcıoğlu’nun bir sonraki durağı Akçabeyli köyü oldu.


KADIN BELEDİYE BAŞKANI

Balcıoğlu’nun bir sonraki durağı Akçabeyli Köyü oldu. Burada da muhtar Ali Yağcı tarafından asker eğlencesine davet edilen Avukat Emel Ceylan Balcıoğlu, yoğun kalabalığa seslenerek “Kandıra’nın gönlüne talibiz. Kadın erkek el ele Kandıra’yı ileriye taşımak için çalışacağız’ dedi. Kandıra Belediye Başkan Aday Adayı Balcoğlu gezdiği köylerde özellikle köy kadınlarının yoğun ilgisi ile karşılaşıyor, bazı vatandaşlar ise Balcıoğlu’nu sevinç gözyaşları ile uğurluyor. Seçmenlerin “İlçemizde artık bir de Kadın Belediye Başkanımız olsun” sözlerine kulak veriyor.

KANDIRA’DA BİR İLK: KADIN KOOPERATİFLERİ


Kandıra Belediye Başkan Aday Adayı Av.Emel Ceylan Balcıoğlu, “Bu kadar çalışkan kadınların olduğu ilçemizde, artık kadınların bir araya gelmesi, Kandıra’nın daha ileri taşınması için güçlerini birleştirmesi ve Kandıra’da bir Kadın Kooperatifinin yerel bir mekanizma olarak yerini alması gerekiyor” dedi. Seçim ziyaretlerine hızlı başlayan Balcıoğlu; yenilikçi ve farklı söylemleri ile hem dikkatleri üzerinde topluyor hem de ilk Kadın aday adaylığı misyonunu hakkıyla yerine getiriyor.

19 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR