MHP, KOSİAD’ı ziyaret etti

        MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve yönetimi, Wellborn Otel’de Kocaeli Sanayici ve İş Adamları Derneği (KOSİAD) Başkanı Kubilay Kırman ve yönetimini...

 

 

 

 

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve yönetimi, Wellborn Otel’de Kocaeli Sanayici ve İş Adamları Derneği (KOSİAD) Başkanı Kubilay Kırman ve yönetimini ziyaret ederek CHP ile yaptıkları ortak cumhurbaşkanı ittifakını anlattı.

 

ÇATI ADAYINI TANITTI

KOSİAD Başkanı Kubilay Kırman, başkan yardımcısı Fuat Biçici, Genel Sekreter Melih Paşmakçı, Sayman Ömer Yavuz ve yönetim kurulundan Yücehan Öztüre’nin katıldığı toplantıda Aydın Ünlü yeni cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu için STK’ları ziyaret ettiklerini ve kendilerini anlattıklarını dile getirdi.

 

CUMHURBAŞKANI

SİYASİ OLMAMALI

İki büyük partinin ortak bir aday çıkarmasını olumlu bulduklarını dile getiren KOSİAD Başkanı Kubilay Kırman, “Seçim çok çekişmeli olacak. Biz KOSİAD olarak cumhurbaşkanlığının siyasi bir konum olmadığını ve devlet başkanlığı konumu olduğunun farkındayız. Üyelerimizde yönetimimizde demokrasinin gereği çok katılımcı bir seçim olmasını umuyoruz’’ dedi. 

24 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR