Kayın: Derince hep kaybetti

Saadet Partisi Derince İlçe Başkanı Halil Kayın, yaptığı yazılı bir açıklama ile Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’a yönelik eleştirilerde bu...

Saadet Partisi Derince İlçe Başkanı Halil Kayın, yaptığı yazılı bir açıklama ile Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’a yönelik eleştirilerde bulundu. Derince Belediyesi’nde kaprisli bir yönetim anlayışının bulunduğunu belirten Kayın, kurumda iktidar sarhoşluğunun hüküm sürdüğünü dile getirdi.

 

“DERİNCE’YE KAYBETTİRDİLER”

Başkan Bulut’un kaprisli yönetimi ile ilçe halkının 2004 yılında tanıştığını dile getiren Kayın, “Derince, o dönemde Büyükşehir ile iyi ilişkiler kuramadı. Aynı yanlış Aziz Alemdar döneminde de devam etti. Haydar Bey’in ikinci döneminde de durumda bir farklılık görünmüyor. Ben bilirim ve derebeyi tavırları devam ediyor. Bu yaklaşım Derince’ye hep kaybettirdi” dedi.

 

SADECE HARİKALAR SAHİLİ

Derince’nin Büyükşehir imkanlarından Dilovası ve Kandıra kadar faydalanamadığını da sözlerine ekleyen Kayın, şöyle konuştu: “Büyükşehir, sadece bir tünel yaptı. O da zoraki olarak. İkinci tüneli de seçim yatırımı olarak Nihat Ergün’ün bakanlığından aktarılan bütçe ile hatalı projeyle yapılabildi. Üç dönemdir yapılan sadece Harikalar Sahili’dir. Borcu bitmeden sahil cazibesini kaybetti. SP teşkilatları olarak belediye başkanından Derince’nin hak ettiği hizmetleri ve yatırımları yapmasını bekliyoruz”

07 Kasım 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR