DARBE YİYEN ‘SPOR’ YENİDEN CANLANIYOR

BİRBİRİNDEN ÖNEMLİ ORGANİZASYONLAR VAR Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “andaşlarımızı hayatın sıkıntılarından uzaklaştırmaya, onlara eğlence...

BİRBİRİNDEN ÖNEMLİ ORGANİZASYONLAR VAR

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “andaşlarımızı hayatın sıkıntılarından uzaklaştırmaya, onlara eğlence dolu anlar yaşatmaya önceden olduğu gibi devam ediyoruz. Bu hafta sonu Gölcük’te hafta sonu birbirinden güzel etkinlikler düzenleyeceğiz^” diyerek vatandaşları yapılacak olan etkinliklere davet etti. Bu kapsamda 7 Ağustos Pazar günü ‘(Yarın) Hasaneyn Yasakdüzü Yaylasında; Geleneksel 20. Atıcılık Müsabakaları, 7 Ağustos Pazar günü Yunus Emre Mahallesi 17 Ağustos Mezarlığı yanındaki 17Ağustos Rahvan At Yarışı Koşu pistinde; Geleneksel Rahvan At Yarışları 13. Gölcük Koşusu, 6 Ağustos Cumartesi günü Değirmendere Sahilinde; 11. Ulusal Açık Su Yüzme Yarışları yapılacak.

 

GÖLCÜK BELEDİYESİ 20. ATICILIK MÜSABAKALARI BAŞLIYOR

Gölcük Belediyesi ile Gölcük Avcılar ve Atıcılar Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği Geleneksel 20. Atıcılık Müsabakaları 7 Ağustos Pazar günü Hasaneyn Yasakdüzü Yaylasında gerçekleştirilecek. Bu yıl 20. kez yapılacak müsabakalar 11.00’da başlayıp, saat 18.00’da sona erecek. Trap Atışı, Tabanca Atışı, Kağıt Hedefe ve Şişe Hedefe Kurşun Atışı yapılacak. Bu anlamda Müsabakalarda 1.  olanlara Cumhuriyet Altını, 2. olanlara Yarım Altın, 3. olanlara Çeyrek Altın ve kupa verilecektir. Ayrıca ilk 10’ girenlere de sürpriz hediyeler verilecek.  Atıcılık Müsabakası Yarışmaları saat 18.00'dan itibaren yapılacak tören ve yarışmacılara ödüllerinin ve kupaların verilmesiyle tamamlanacak.

 

GELENEKSEL RAHVAN AT YARIŞLARI 13. GÖLCÜK KOŞUSU BAŞLIYOR

Gölcük Belediyesi Geleneksel Rahvan At Yarışları 13. Gölcük Koşusu, Yunus Emre Mahallesi 17 Ağustos Mezarlığı yanındaki 17 Ağustos Rahvan At Yarışı Koşu pistinde yine yarın saat:12.00´de başlayacak. Rahvan At Yarışları Rahvan atlar, Gölcük 17 Ağustos Koşu parkurunda, Baş, Başaltı, Büyük Orta, Küçük orta, Deste boy, Dörtlü taylar, Üçlü taylar, İkili Tay, ithal atlar olmak üzere 9 dalda koşacak.

 

11. ULUSAL AÇIK SU YÜZME YARIŞLARI BAŞLIYOR

Gölcük Belediyesi, Türkiye Yüzme Federasyonu ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ortaklaşa düzenlediği, 11. Ulusal Açık Su Yüzme Yarışları Değirmendere Sahilinde 6 Ağustos Cumartesi günü yapılacak olan etkinlikle başlıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da sahilden başlayacak olan yarışta sporcular 5 ve 2.5 kilometrelik parkurlarda mücadele edecek.  Katılımcılara Kumanya, Tişört ve Katılım Belgesi dağıtımı yapılacak. Dereceye girenlere madalya verilecek. Ayrıca yarışmaya katılan en yaşlı Bay – Bayan sporcu ödüllendirilecek. 12-15 yaş bay-bayan, 16-18 yaş bay-bayan, 19-25 yaş bay-bayan kategorisindeki yarışmacılar 5 km., diğer kategorilerdeki yarışmacılar ise 2.5 km’lik mesafede yarışacaklar. 12-15 yaş bayan-erkek kategorisinde birinciye Altın, ikinciye gümüş, üçüncü-dördüncü ve beşinciye bronz madalya, diğer tüm kategorilerde ise birinciye altın, ikinciye gümüş, üçüncüye bronz madalya verilecek.

05 Ağustos 2016 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR