BTP aday adayları Gölcük Hamidiye’de

Muharrem Can, Hamidiyelilere yaptığı konuşmasında: “Çiftçinin emeğini alın terini kıymetsiz kılıp boş arazilere sadaka mukabili toprak parası verdile...

BÜYÜT

Muharrem Can, Hamidiyelilere yaptığı konuşmasında: “Çiftçinin emeğini alın terini kıymetsiz kılıp boş arazilere sadaka mukabili toprak parası verdiler. Şimdi her yer dilenci, af buyurun ama şimdi nerdeyse herkes dilenci. Herkesin dilendiği farklı kimi ‘iş’ kimi ‘aş’ dileniyor.

Tek bir umudum var milletim için, işini ve aşını halkının namusunu, onurunu koruyarak temin edip bu milleti esaretten kurtarabilecek tek kişi ve tek bir yol, Prof. Dr. Haydar Baş ve O’nun dâhiyane buluşu Milli Ekonomi Modelidir” dedi.

“Son umut, her şeyimizi kaybetmeden, vatan cüda olmadan, bölünüp liğme liğme edilmeden önce son umut” diyen Muharrem Can, “İzin verin yüz elliyi aşkın ülkede kadına, çocuğa, işçiye, emekliye, çiftçiye, memura umut olan, çözüm olan MEM benim insanıma da size de faydalı olsun. Yardım edin artık MEM mecliste temsil edilsin. Herkesin devlet babasının kanatları altında namusu ile yaşama hakkı, eğitim hakkı, üretim hakkı, namusu ile kazanma hakkı olsun” şeklinde konuştu.

13 Mart 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR