Bayram: Kocaeli’nde kaliteli hizmet sunuyoruz

İSU Genel Müdürlüğü geleneksel Kurban Bayramlaşması programı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun katılımı ile kurumun bahçes...

İSU Genel Müdürlüğü geleneksel Kurban Bayramlaşması programı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun katılımı ile kurumun bahçesinde gerçekleşti. Programa Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, Genel Müdür İlhan Bayram, Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları ve Şube Müdürleri ile personel katıldı.

 

“ÖRNEK BİR KURUM”

Programda konuşan Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, İSU Genel Müdürlüğü’nün Su ve Kanal İdareleri içinde yenilikleri hızlı takip eden ve teknolojiyi en yoğun şekilde kullandığını belirterek, “İSU, Türkiye ve Avrupa da, Su Kanal İdareleri içinde parmakla gösterilen örnek bir kurum haline geldi.”dedi.

 

“KALİTEYİ TUTTURDUK”

Bayramlaşma programında kısa bir konuşma yapan Genel Müdür İlhan Bayram,  “Kocaeli’nde insanlarımıza, memleketimize, hemşerilerimize kaliteli hizmet veriyoruz. Uzman ekibimizle kaliteli bir kurumuz; Türkiye’de de kaliteyi tutturduğumuzu da düşünüyoruz. Muhakkak iyinin de iyisi her zaman vardır. Allaha hamdolsun, Su Kanal İdareleri içerisinde kaliteyi daha artırmaya ve daha iyi yerlere getirmeye çalışıyoruz. Bunu da konusunda uzman ve kaliteli bir ekiple hep beraber yapıyoruz “dedi.  Yapılan konuşmaların ardından Başkan Karaosmanoğlu, Genel Müdür Bayram ve Genel Müdür Yardımcıları, programa katılan yöneticiler ile personelin bayramlarını tebrik etti.

10 Eylül 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR