19. Atıcılık Müsabakaları hayli çekişmeli geçti…

19.KEZ DÜZENLENDİ Bu yıl 19’uncusu düzenlenen Atıcılık Müsabakalarına Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, belediye birim müdürleri, il genel mec...

BÜYÜT

19.KEZ DÜZENLENDİ

Bu yıl 19’uncusu düzenlenen Atıcılık Müsabakalarına Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, belediye birim müdürleri, il genel meclis üyeleri, Gölcük Avcılar ve Atıcılar Derneği’nin eski başkanları, dernek üyeleri, mahalle ve köy muhtarları, çok sayıda vatandaş katıldı.

 

YASAĞAN DÜZÜ YAYLASI’NDA RENKLİ GÖRÜNTÜLER

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, avcılığa ve atıcılık sporuna gönül vermiş kişilerin katılımıyla düzenlenen müsabakaların her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun ilgi görmesi ve il dışından da birçok sporcunun katılımının hayli fazla olmasıyla mutlu olduğunu söyledi. Ellibeş “Şampiyonaya ilgi bizi ziyadesiyle memnun etti. Belediye olarak elimizden geldiğince bu güzel spora destek olmaya ve katkı sağlamaya hayret göstererek geleneği sürdürmeye devam edeceğiz” dedi. Gölcük Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Osman Keskin, “Msabakalara katılımlarından dolayı tüm vatandaşlara ve ayrıca bizden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Gölcük Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş'e teşekkür ediyorum” dedi.

 

MÜSABAKALAR NEFES KESTİ

Atıcılık müsabakaları 4 ayrı branşta yapıldı. Yarışmalar öncesinde Başkan Ellibeş, deneme atışları yaparak yarışmaların başlangıcı yapmış oldu. Yarışmacılar Trap Atışı, Tabanca Atışı, Tek Kurşun Atışı ve Şişe Atışı dallarında kıyasıya mücadele verdi. Yarışmalarda her branşta dereceye giren yarışmacılara çeşitli hediyeler verildi. Yarışmalarda ilk 3 girenlere kupa ve sırasıyla Tam Altın, Yarım Altın ve Çeyrek Altın verildi. Ayrıca dereceye giren 4. ve 5. yarışmacılara da çeşitli hediyeler takdim edildi.

 

TEKNİK SONUÇLAR:

TRAP ATIŞI:

1)Selahattin Uzuner

2)Bülent Karakuş

3)Kenan Yalçınkaya

 

TABANCA ATIŞI:

1)Necati Çelik

2)Salih Alkuyu

3)Hasan Çoban

 

TEK KURŞUN ATIŞI:

1)Mehmet Topluoğlu

2)Yusuf Turna

3)Kahraman Ayvaz

 

ŞİŞE ATIŞI:

1)Salih Alkuyu

2)Mehmet Uludağ

3)Kahraman Ayvaz

28 Temmuz 2015 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR