Genç-İz ile hareket zamanı

Belediyenin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışan GENÇ-İZ’in İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığı ile İzmit Mimar Sinan Anadolu L...

BÜYÜT

Belediyenin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışan GENÇ-İZ’in İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığı ile İzmit Mimar Sinan Anadolu Lisesi’nde Time To Move (hareket zamanı)  Avrupa fırsatları bilgilendirme haftası programı yoğun ilgi gördü.

"Her Zaman Genç-iz" sloganıyla öğrencilere Avrupa Gönüllü Hizmeti, Eurodesk hakkında bilgilerin verildiği toplantıya katılan gençler en kısa zamanda bilgi sahibi oldukları projelere aktif olarak katılarak bireysel olarak kendilerini geliştirmek istediklerini söylediler.

 

AVRUPA FIRSATLARI

Eurodesk Türkiye Temas Noktası olarak hizmet veren İzmit Belediyesi’nin, gençlerin Avrupalı akranları ile bir araya gelmeleri için önemli fırsatlar sağladığı öğrenildi. İnternet üzerinden ua.eurodesk.gov.tr adresinden kolayca ulaşılabilen Eurodesk Türkiye’nin aynı zaman sosyal medyada etkin biçimde bilgilendirmeler yaptığı kaydedildi.

Yetkililer, Eurodesk hakkında bilgi almak ve gençlik çalışmalarında aktif olarak çalışmak isteyen gençleri Cumhuriyet Çocuk Parkı içerisindeki GENÇ-İZ ofisine beklediklerini söylediler.

20 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR