Gülen Yüzler’e Engelsiz Yaşam Fuarı’nda büyük ilgi

Belde A.Ş. Gülen Yüzler Merkezi İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Engelsiz Yaşam Fuarı’na katıldıİstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen E...

BÜYÜT

Belde A.Ş. Gülen Yüzler Merkezi İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Engelsiz Yaşam Fuarı’na katıldı

İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Engelsiz Yaşam Fuarı’na katılan Belde A.Ş. Gülen Yüzler Merkezi’nin kurduğu stand, ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Fuarda kendi alanında istihdama yönelik tek iş yeri projesi olan Gülen Yüzler Merkezi standında yapılan çalışmalar hakkında ziyaretçilere bilgiler verildi. Standı görme engelli sanatçı Metin Şentürk de ziyaret etti.

TEKSTİL ÜRÜNLERİ SERGİLENDİ
Organizasyonda merkezde yapılan faaliyetlerin anlatıldığı resimler, özellikle dikim atölyesinde dikilen tekstil ürünlerinin sergilenmesi birçok ziyaretçinin standa gelmesine neden oldu. Belde A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Murat Uzar’ın da katıldığı ve yapılan faaliyetler konusunda bilgi aldığı fuarda birçok engelli derneği ve çeşitli belediyelerin de yetkilileri Gülen Yüzler Merkezi’nin standını ziyaret ederek yapılan çalışmaları gördü.

METİN ŞENTÜRK ZİYARET ETTİ
Büyük ilgi gören Gülen Yüzler Merkezi standını birçok yetkili ziyaret etti. Dünya Engelliler Vakfı Başkanı görme engeli ses sanatçısı Metin Şentürk’ün de ziyaret ettiği standa, sevilen sanatçı Gülen Yüzler projesini çok beğendiğini, engelliler tarafından yapılan işlerin çeşitliliği ve kalitesini üst düzeyde bulduğunu belirtti.

14 Aralık 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR