Rotary kulüplerinden KOÜ’ye anlamlı bağış

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Nuh Zafer Cantürk ve Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Nihat Zafer Utkan, bağış yapm...

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Nuh Zafer Cantürk ve Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Nihat Zafer Utkan, bağış yapmanın önemini vurgulayarak, bağışçılara teşekkürlerini sundu. En yüksek miktarda bağışı yapan işadamı Erol Köstek söz alarak, bağışların önemine vurgu yaptı ve kendi yaşamında da yapılan bağışlarla çok önemli hizmetlerin verildiğine şahit olduğunu belirtti. Hastane ve Tıp Fakültesi’nde planlanan diğer projelere de destek olma sözünü verdi.


SÖZ VERİLDİ

2017-2018 yılı Guvernorü Kaan Kobakoğlu, Yenidoğan Birimi’ne, retina hastaları için ihtiyaç duyulan aletin alınmasının, Körfez Rotary Kulübü adına sözünü verdi. Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, yardımlarla yenidoğan yoğun bakıma alınan Yoğun Bakım Ünitesi Merkezi İzleme Monitör Sistemi için teşekkür etti. Hayırseverliklerinden dolayı Rotary Kulübü’ne takdirlerini belirterek, plaketler sunuldu.


PLAKET VERİLDİ

Acarkent Rotary Kulübü Dönem Başkanı Nesrin İşanlar, Kalamış Rotary Kulübü Dönem Başkanı Rezzan Özsarfati, Tuzla Rotary Kulübü Dönem Başkanı Şebnem Çetinoktay, Kozyatağı Rotary Kulübü Dönem Başkanı İlker Çavdar’a teşekkür plaketleri sunuldu. 2420. Bölge 2015-2016 Guvernörü Mehmet Sabri Görkey’e teşekkür edildi.

13 Aralık 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR