250 genç AK Partili oldu

AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği 15. Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi önceki akşam gerçekleşti. Danışma meclisi sonunda yaklaşık esk...

BÜYÜT

AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği 15. Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi önceki akşam gerçekleşti. Danışma meclisi sonunda yaklaşık eski belediye başkan yardımcısı Halis Kaya ve 250 genç AK Parti’ye katılarak rozetlerini taktı.

AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatının düzenlemiş olduğu 15. Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi hafta sonu Dilovası Yıldırım Düğün salonunda çok sayıda partilinin katılımı ile gerçekleşti. Meclise AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Zeki Aygün, Mehmet Ali Okur, İl Başkanı Mahmut Civelek ve İl yöneticileri, Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, eski belediye başkanları Halit Yaşar, Eşref Öner, Dilovası Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Özel, belediye meclis üyeleri, kadın kolları yönetimi, gençlik kolları yönetimi ve çok sayıda partili katıldı.

MANEVİ DEĞERLERİMİZİ
YOK SAYIYORLAR
15. İlçe Danışma Meclisinin açılış konuşmasını yapan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, “AK Parti İlçe teşkilatı olarak girdiğimiz her seçimde alnımızın akıyla çıkmayı başardık. Bizim başarılarımızdan rahatsız olan bazı kesimler anarşist tavırlarıyla ülkede kaos ortamı yaratmak istemektedir. Son günlerde ülke gündemini meşgul eden Gezi eylemleri işte bu hazımsızlığın büyük bir örneğidir. Ellerinde içki şişeleri ve ayakkabıları ile camilerimize giren ve manevi değerlerimizi yok sayacak kadar iğrençleşen bu kişilere dur demek boynumuzun borcudur. Kardeşliği adresi olan AK Parti'ye katılan ve gücümüze güç katan genç arkadaşlarıma ve daha önceden ilçemizde belediye başkan yardımcılığı görevi yapan büyüğümüz Halis Kaya abimize hoş geldiniz diyor” dedi.
BU YOLDA KEFEN GİYDİK
Ardından Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman bir konuşma yaparak, AK Parti ailesine katılacak olan gençlerin katacağı güçten dolayı gençlere teşekkür etti. Çalışmaları hakkında partililere bilgi veren Başkan Yaman, Dilovası'nın ihtiyaçlarının giderilmesi için çalıştıklarını ve Dilovası'nda son 4 yılda çok önemli hizmet yapıldığını belirtti. Son dönemde de Gezi Parkı olayları ile kirli senaryolar oynanmaya çalışılıyor. Herkesten bunun için fedekarlık istiyorum. Başbakanımızın dimdik arkasındayız. Başbakanımız bu yolda kefen giymişse, biz hayli hayli kefen giymişizdir” dedi. Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman'ın ardından konuşma yapan AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Mehmet Ali Okur ve AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek de Gezi olaylarına dikkat çekerek ülkenin gelişmesinden rahatsız olanların ve dış güçlerin senaryolarının ülkemizde oynandığının altını çizdiler. Konuşmaların ardından Dilovası'nda geçmişte Belediye Başkan Yardımcı görevi yapmış Halis Kaya'nın ve 250 gencin katılım töreni yapıldı. AK Parti ailesine katılan gençlerin içersinden seçilen 10 kişiye temsili olarak milletvekilleri, il başkanı, belediye başkanı ve ilçe başkanı tarafından rozet takıldı.

24 Haziran 2013 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR