Çelik, seçimi anlattı

    Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı Eğitim Şubesi tarafından düzenlenen ‘’Cumhuriyet Tarihinde Cumhurbaşkanl...

BÜYÜT

 

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı Eğitim Şubesi tarafından düzenlenen ‘’Cumhuriyet Tarihinde Cumhurbaşkanlığı Seçim Süreçleri’’ konulu konferans Prof. Dr. Mehmet Çelik tarafından verildi. Belediye meclis salonunda gerçekleştirilen konferansta Prof. Çelik, belediye personeline Cumhuriyet tarihi boyunca Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yaşananları aktardı.

 

KOCAELİ’NİN YERİ BAŞKA

 

Kocaeli’nin yerinin kendisi için bir başka olduğunu söyleyen Çelik, Sudan’da, Filistin’de, Arakan’da, Bosna’da dünyanın tüm mazlum halklarının umudunun Türkiye’de olduğunu belirtti. Cumhurbaşkanlığı seçiminin bu anlamda çok önemli olduğunu ifade eden Çelik, “Mazlum dünyanın geçmişte olduğu gibi tekrar bizim etrafımızda toplanmasını hayal ediyorum. Bizden başka bu işi yapacak kimse yok. Bu kaderin bize yüklediği misyondur” şeklinde konuştu.

 

SEÇİM ÇOK ÖNEMLİ

 

Prof. Dr. Çelik, “Bütün planlar Ortadoğu yeniden dizayn edilirken, Türkiye’nin masada olmaması içindir. Çocuklarımızın ve dünyadaki tüm mazlum halkların geleceği için önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçimi kritik bir eşik oluşturmaktadır’’ açıklamasını yaptı.

 

21 Nisan 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR