İZGAZ’ın talihlisi otomobilini teslim aldı

İZGAZ’ın 20’nci kuruluş yıldönümünde aboneleri arasında yapılan çekilişle otomobil kazanan Kandıra Lisesi Müdürü Hasan Tokgöz, yapılan törenle kazandı...

BÜYÜT

İZGAZ’ın 20’nci kuruluş yıldönümünde aboneleri arasında yapılan çekilişle otomobil kazanan Kandıra Lisesi Müdürü Hasan Tokgöz, yapılan törenle kazandığı otomobilin anahtarını İZGAZ Genel Müdürü Gilles Guegan’ın elinden aldı.

Otomobili kazanan Kandıra Lisesi Müdürü Hasan Tokgöz, “Ben öğretmenim ve hayatımı eğitimcilik yaparak kazanıyorum. Kandıra’ya 28 yıl önce geldim ve kalıp yerleştim. Geçen yıl 20 Kasım’da bu çekilişi kazanmıştım ve hemen 4 gün sonra da 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlamıştık. Öğretmenler Günü hediyesi gibi gelmişti. Sağ olsun İZGAZ bize otomobil kazandırdı” dedi.

İZGAZ’ın Fransız Genel Müdürü Gilles Guegan ise, “Verdiğimiz sözü tuttuk ve otomobil vaat etmiştik, onu bir öğretmene verdik ve bunun için de çok ama çok sevinçliyiz. Dünyanın hemen her yerinde öğretmenler kutsal bir iş yaptıkları için kutsiyet arz eden insanlardır. Bize bildiğimiz her şeyi öğretmenler öğretir. Büyük gurur duyduk” şeklinde konuştu.

16 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR