Hürriyet, Akar ve Tarhan, Meclis’e kaydını yaptırdı

Geride bıraktığımız genel seçimler sonrası, Cumhuriyet Halk Partisi’nden milletvekili seçilen Tahsin Tarhan, Haydar Akar ve Fatma Kaplan Hürriyet, 18...

Geride bıraktığımız genel seçimler sonrası, Cumhuriyet Halk Partisi’nden milletvekili seçilen Tahsin Tarhan, Haydar Akar ve Fatma Kaplan Hürriyet, 18 Haziran Perşembe günü TBMM’de milletvekili kayıtlarını yaptırarak, yasal işlemlerini sona erdirdiler. İşlemlerini kısa sürede sonlandıran vekillerin birlik içerisinde hareket etmeleri dikkat çekti.

 

Yeni vekillerin klasik hale gelmiş rozet takma anları ise oldukça keyif vericiydi. Kocaeli’nin ilk sıradan kadın milletvekili adayı gösterilen Fatma Kaplan Hürriyet’in rozetini eşi taktı. Babalarını yalnız bırakmayan Av. Kayhan Tarhan ve Burak Tarhan ise rozeti babalarına kendi elleri ile takdim ettiler.

 

“SÖZÜNÜZ SÖZÜMDÜR!”

Tahsin Tarhan; içinde bulunduğu durumun gurur verici olduğunu söylerken Kocaeli halkına şu mesajları verdi: “Uzun yıllar boyunca siyasi alanda mücadele içerisindeyken amacım hiçbir zaman değişmedi. Her zaman topluma yararlı olabilmek adına çabaladım. Şimdi ise Kocaeli halkı bana büyük bir sorumluluk verdi. Bu sorumluluğu gururla taşıyorum. Kocaeli’nin sözü, sözüm olacak ve mecliste duyulacak”

19 Haziran 2015 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
Düğünde oynarken kalp krizi geçirdi! mask
Düğünde oynarken kalp krizi geçirdi!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR