Malatyalılar gecede coştu

        2002 yılında kurulan ve 230 üyesi bulunan Kocaeli Malatyalılar Derneği, bu yıl 8’incisini düzenlediği geleneksel yemekli gecelerini önceki akş...

BÜYÜT

 

 

 

 

2002 yılında kurulan ve 230 üyesi bulunan Kocaeli Malatyalılar Derneği, bu yıl 8’incisini düzenlediği geleneksel yemekli gecelerini önceki akşam gerçekleştirdi. Bahane Düğün Salonu’nda gerçekleşen gecenin ev sahipliğini dernek başkanı İhsan Aydın, Mehmet Haskul, Hayrettin Güven, Üstün Korkmaz, Bilal Kandemir, Hatice Oruncak, Mehmet Erol Akbalaban, Mehmet Kaya, Cahit Aydın ve Mustafa Şimşek yaptı.

 

4-4’LÜK İNSANLARIZ

Malatyalıları buluşturan geceye katılım da yoğun oldu. Malatyalılar, yöre sanatçıları Sedat Kılıç, Hasan Durak ve Ali Rıca Gültekin ile doyasıya eğlendiler. Açılış konuşmasını yapan dernek başkanı İhsan Aydın, “Anadolu’nun bağrından koptuk geldik, buraları mesken edindik. Biz Malatya’nın her ilçesinden 2 arkadaşımızın yer almasını istiyoruz. Biz plakamız 44 gibi 4-4’lük insanlarız” dedi.

 

Aydın ayrıca, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Gece için bize ekonomik destek sağlayan Lukoil sahibi Bilal Bey’e, TÜPRAŞ başmühendisi Kıvanç Arıkan’a, doktor Mehmet Ataman’a, avukat Gökhan Bey’e teşekkür ediyorum. Gecelerimiz sürecek. Birliğimizi beraberliğimizi pekiştiren bu geceye katılan tüm dostlara teşekküre diyorum” dedi. Konuşmaların ardından Malatyalı hemşeriler halaylarla eğlendiler. 

16 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR