Özel Seymen Anadolu Lisesi’nde mezuniyet coşkusu

Okul bahçesinde yapılan törene Kurucu Temsilcisi Hamiyet Satı, Darıca Yerleşkesi Genel Müdürü Murat Kaya, Darıca Yerleşkesi İlkokul Müdürü Merve Tan,...

BÜYÜT

Okul bahçesinde yapılan törene Kurucu Temsilcisi Hamiyet Satı, Darıca Yerleşkesi Genel Müdürü Murat Kaya, Darıca Yerleşkesi İlkokul Müdürü Merve Tan, Darıca Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Deniz Çevik Gönül, İzmit Yerleşkesi Anadolu Lisesi ve Ortaokul Müdürü Ercan Demir, İzmit Yerleşkesi İlkokul Müdürü Yasemin Demirkol, Öğretmenler Veliler ve öğrenciler katıldı.  Başından sonuna kadar coşku ve mutluluğun hakim olduğu program, Ortaokul ve Anadolu Lisesi Müdürü İrfan Yılmaz’ın açış konuşması ile başladı.

 

Yılmaz: “Rahmet ve şükranla andığımız merhum kurucumuz Rahmi Seymen’in 33 yıl önce temellerini attığı Seymen Eğitim Kurumları, Kocaeli’nin ve Türkiye’nin en seçkin eğitim yapılanmalarından biri olduğunu kanıtladı. Bunun en önemli göstergesinin ise son üç yılda Kocaeli’nin en başarılı okulu olma özelliğinin yanında, İzmit ve Darıca yerleşkelerine olan ilgidir. Önümüzdeki hafta taşınacağımız yeni yerleşkemizde misyonumuza uyan, bilimin ışığında, çağdaş, milli ve manevi değerlere önem veren, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı nesilleri yetiştirme gayretinde olacağız” dedi.

 

Konuşmasına devam eden Yılmaz, Darıca Seymen Anadolu Lisesi bu yıl verdiği 56 mezun öğrencisinin tamamının Türkiye’nin nitelikli üniversitelerinden herhangi birine yerleşebileceklerini YGS sınavı ile gördüklerini ve bununla da yetinmeyip, mezunlarımızın bundan sonra da takipçileri olacağının altını çizdi.

 

Program dönem birincisinin bayrak ve flama devir teslim töreni ve dönem birincisi olarak yaş kütüğüne ismini çakması ile devam etti. Mezunların hep bir ağızdan yaptıkları yemin ve Seymen marşını söylemeleri ve kep fırlatmaları ile tamamlandı.

Program devamında ikram edilen yemekle birlikte dört yıllık hatıralar veli öğretmen öğrenci ve idarecilerimiz tarafından tekrar hatırlandı.

 

Özel Seymen Eğitim Kurumlarının doğru adres olduğu, günün sonunda herkesin emeğinin karşılığını alarak mutlu bir şekilde ayrıldığı son fotoğraf karesiydi.

15 Haziran 2015 Kocaeli- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR