Eğitim Bir Sen’in kursu başladı

Eğitim Bir Sen Kocaeli Şubesi tarafından düzenlenen Okul Müdür ve Müdür Yardımcılıkları Sınavı’na hazırlık kursu önceki gün başladı.Memur Sen Konfeder...

BÜYÜT

Eğitim Bir Sen Kocaeli Şubesi tarafından düzenlenen Okul Müdür ve Müdür Yardımcılıkları Sınavı’na hazırlık kursu önceki gün başladı.

Memur Sen Konfederasyonu’na bağlı Eğitimciler Birliği Sendikası Kocaeli Şubesi tarafından düzenlenen Okul Müdür ve Müdür Yardımcılıkları Sınavı’na hazırlık kursu önceki gün başladı. 6 ila 29 Eylül tarihleri arasında Ulugazi İlköğretim Okulu Toplantı Salonu’nda eğitim görülecek olan kursa 50 TL karşılığında sadece sendika üyeleri katılabilecek. Kursa katılanlar, hafta içi salı, çarşamba, perşembe günleri 3’er saat, hafta sonu ise cumartesi günü 6 saat olmak üzere toplam 69 saat ders alacaklar.

BAŞVURULAR 100 KİŞİYE ULAŞTI
Kursa katılanlara Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Cansız, Eyüp Elmas, Ahmet Canlı, Murat Berber, Seyfettin Karamızrak, Şerif Karakaş, Osman Deniz ve Tokyay Şahin ders verecek. Şimdiye kadar yaklaşık 100 kişinin kursa başvurduğunu belirten Kocaeli Şube Başkanı Halil İbrahim Keleşoğlu, “Kurs açma konusunda tüm sendikalara öncülük yapmış bulunuyoruz. 1 Ekimde müdür yardımcılığı, 2 Ekimde de müdürlük sınavının yapılacağı kurs sonunda deneme sınavı yapacak ve başarılı olan kursiyerlerimize sertifikalarını vereceğiz” dedi.

07 Eylül 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR