Real’in 6 yıl aradan sonra ilk mağazası Gebze Center’da

Temmuz 2014’te Beğendik tarafından Türkiye operasyonları satın alınan Real Hipermarketler Zinciri, 6 yıl aradan sonra ilk mağaza açılışını Gebze Cent...

BÜYÜT

Temmuz 2014’te Beğendik tarafından Türkiye operasyonları satın alınan Real Hipermarketler Zinciri, 6 yıl aradan sonra ilk mağaza açılışını Gebze Center Alışveriş Merkezi’nde yaptı. Real Gebze Center Mağazası, İstanbul, Ankara, Antalya, Adana, İzmit ve Konya’da 12 şubesiyle hizmet veren Real’in 13. mağazası oldu. Satın alma sürecinden sonraki ilk yatırım olan Real Gebze Center Mağazası, 8.693 m2’lik alanda, 20 kasayla hizmet veriyor.

 

GEBZE’NİN TEK VE EN BÜYÜK HİPERMARKETİ

Real Gebze Center mağazası, metrekare büyüklüğünün yanı sıra, içerisinde barındırdığı ürün çeşitliliğiyle de Gebze’nin en büyük hipermarketi konumunda. Mağazada Gebzeli tüketicilere meyve sebze, et, balık, unlu mamuller, bakliyat gibi temel gıda maddelerinin yanı sıra, tekstil ürünleri, küçük ev aletleri, elektronik ürünler, kırtasiye malzemeleri gibi 21 kategoride on binlerce çeşit yerli ve yabancı markalı ürün sunuluyor.  

 

REAL’İN BÜYÜME DÖNEMİ

Real Gebze Center mağazasının hizmete açılmasıyla ilgili bilgi veren Real Genel Müdürü Hacı D. Beğendik, “1998 yılından bu yana Türkiye’de faaliyette bulunan Real’in operasyonlarını 2014 yılı Temmuz ayında satın aldık ve bu alımın ardından hizmet alanımızı geliştirmek üzere yoğun bir çalışma döneminin içerisine girdik. İlk hedefimiz olan Real’i kara geçirmeyi başardıktan sonra, 2015 yılına yönelik büyüme planlarımızı yaptık. Bu planların ilk ayağı, yılın ilk yarısında Gebze’de bir mağaza açmaktı. Gebze Center mağazamız, altı yıl aradan sonra açtığımız ilk mağaza olması nedeniyle bizler için ayrı bir önem taşıyor” dedi. Real Gebze Center mağazasıyla yatırım dönemini başlattıklarını söyleyen Hacı D. Beğendik “Gerek konumu, gerekse de gelişmiş yapısı nedeniyle Gebze bizim için öncelikli noktaydı. Şimdi hedefimizde, 2015 sona ermeden en az bir mağaza daha açmak var. İstanbul, İzmir ve Eskişehir’de uygun konumlu ve metrekareli mağazalar bakıyoruz” şeklinde bilgi verdi.

 

200 KİŞİLİK İSTİHDAM

Gebze Center Alışveriş Merkezi’nde hizmete açılan mağazanın personelinin tamamı Gebze ve çevresinde yaşayanlar arasından seçildi. Mağaza ilk etapta, 200 kişiye istihdam olanağı sunuyor. Real Gebze Center mağazası, yarı zamanlı çalışma olanağı ile özellikle üniversite öğrencilerine de ek çalışma olanağı sağlıyor.

 

AÇILIŞA ÖZEL KAMPANYA

Real Gebze Center mağazası, açılış nedeniyle tüketicilere çok özel bir kampanya sunuyor. Real Gebze Center’da 11 Haziran 2015’e kadar, yüzlerce üründe özel indirimler tüketicileri bekliyor.

28 Mayıs 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR