Öztürk“Ayda 300 sahte kart tespit ediyoruz”

    5 Nolu Şehiriçi Otobüsçüler ve Minibüsçüler Kooperatifi dün bir yıl içinde en fazla yolcuyu taşıyarak havuz sistemine en iyi katkıyı sağlayan 3 şo...

 

 

5 Nolu Şehiriçi Otobüsçüler ve Minibüsçüler Kooperatifi dün bir yıl içinde en fazla yolcuyu taşıyarak havuz sistemine en iyi katkıyı sağlayan 3 şoförü ve indirimli kartları kaçak kullanan kişilerden bu kartları nazik bir şekilde en fazla toplayan bir şoförü küçük altınla ödüllendirdi. Kooperatif Başkanı Hasan Öztürk, bu kişilerin yapılan incelemeler sonucu havuz sistemine en iyi katkı sağlayan şoförler olduğunu belirterek, "Bundan sonra her ay ayın şoförünü seçerek ödüllendireceğiz" dedi.

İNİRİMLİ KARTLARA KARŞI DEĞİLİZ

Tüm şoförler için aylık performans çalışması yapılacağını yineleyen Hasan Öztürk, indirimli olan engelli, basın ve özürlü kartlarına karşı olmadıklarını kaydederek, "Sadece bize bildirilen sayı dışında indirimli kart gösterilmesine, usulsüz davranışlara karşıyız. Ailesinden birine ait olan indirmli kartı kullanan kişileri veya farklı yollarla ususlsüzlük yapan kişileri tespit ettiğimizde Savcılığa suç duyurusunda bulunacağız" açıklamasını yaptı.

AYDA 300 SAHTE KART

Kent kart verileri ele alınarak en çok yolcu taşıyan şoförlerin Kamil Tosun, Salih Bayhan ve Ahmet Bilgin olduğunu söyleyen Öztürk, "Yusuf Mete arkadaşımız ise binen yolculardan sahte kart kullananları en çok tespit eden ve kendilerinden bu kartları nazikçe alan arkadaşımız olarak ödüllendirildi. Aylık ortalama 300 civarında sahte kart tespit ediyoruz. Bu konuda vatandaşlarımızı duyarlı olmaya davet ediyoruz" dedi. 

16 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR