Başar projelerini anlatıyor

        CHP Körfez Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Reşat Başar, gündüz yaptığı esnaf turlarının dışında, akşamları da ev ziyaretleri yaparak vatandaşl...

BÜYÜT

 

 

 

 

CHP Körfez Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Reşat Başar, gündüz yaptığı esnaf turlarının dışında, akşamları da ev ziyaretleri yaparak vatandaşlarla bir araya geliyor. Başar, önceki akşam da Hacı Osman Mahallesi’nde Esra-Caner İlhan çiftinin konuğu oldu.

 

İNSANLAR MUTLU OLSUN

Samimi bir ortamda geçen ev ziyaretinde konuşan Başar, Körfez için hazırladıkları projeleri anlattı. Başar, “Hayata geçirmeyi düşündüğümüz projelerimizin temel hedefi, insan öncelikli, modern yaşamın gerekleri ile kültürel mirasımızı birleştirilerek, kendine özgü rengi ve karakteri olan bir şehir yaratmaktır” dedi.

 

HER SORUNA ÇÖZÜM VAR

Başar’ın projeleri arasında, Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile ulaşımda raylı sistemden, teleferiğe, sağlık merkezlerinden konuta, yer altı tunelinden, kültür, sanat, eğitim ve spor  alanında birçok proje var. İşsizliğe çözüm, spora destek, çevreye koruma, eğitime destek, gençlere, kadınlara ve yaşlılara sahip çıkmayı öngören yaklaşık 100 projemiz hazır. Körfez katılımcılık ve şeffaflık ilkeleri çerçevesinde yönetilecek” diye konuştu.

02 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR