Civelek: 14 Temmuz bizim düğünümüz

İl kongresi için davetiye dağıtan AKP Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek, “ Kimse 14 Temmuz’a randevu vermesin. O gün bizim düğünümüz” dedi.AKP İl Başk...

BÜYÜT

İl kongresi için davetiye dağıtan AKP Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek, “ Kimse 14 Temmuz’a randevu vermesin. O gün bizim düğünümüz” dedi.

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek ve yönetim kurulu üyeleri dün Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ve Gönüllü Kültür Teşekkülleri üyelerini ziyaret ederek 14 Temmuz’da yapılacak olan il kongresine davet etti. Kahvaltı şeklinde yapılan ziyarette MÜSİAD Şube Başkanı Recep Bilal Şengül’ün yanı sıra Gönüllü Kültür Teşekkülleri bünyesinde bulunan Eğitim Bir –Sen Şube Başkanı Halil İbrahim Keleşoğlu, Sağlık Sen Şube Başkanı Harun Yaşar Aliş, İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Feyzi Utaş, AKP’den milletvekili adayı olan Şemsettin Ceyhan, Zihni Yılmaz ve dernek yöneticiler katıldı.

ENERJİ VERELİM

Kahvaltıda konuşan Mahmut Civelek, “Bir partinin il kongresi ayağından çıkıp karşılama havasına girdik. Başbakanımıza enerji vermek için 14 Temmuz’da 41 bin kişiyle karşılama yapacağız.Tabii bununla alakalı sivil toplum örgütleri, sendikalarla ulaşabildiğimiz herkese ulaşmaya çalışıyoruz. Bugün de davetiyemizi size verebilmek için yanınıza geldik. 14 Temmuz’da sizi kongreye bekliyoruz. Bu tür organizasyonların kongrenin birlik ve beraberliğimize katkıda bulunacağına inanıyorum” dedi. MÜSİAD Genel Başkanı Recep Bilal Şengül de “Özellikle nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Kentimize ve ülke siyasetimize hayırlı olsun. Hayırlısıyla büyük kongre günü bir aksilik çıkmazsa ailem ve yönetim kurulu üyelerim ile kongrenize katılacağım” dedi.

10 Temmuz 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR