Kartepe’de meclis eksik toplandı

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’ndeki toplantıya meclis üyelerinden Mehmet Akif Polat, Selahattin Aktop, Şaban Akyıldız, Tahsin Varol, İsmail Akb...

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’ndeki toplantıya meclis üyelerinden Mehmet Akif Polat, Selahattin Aktop, Şaban Akyıldız, Tahsin Varol, İsmail Akbaş, Selahattin Altınkaya ve Zafer Arat yıllık izin ve sağlık nedenleri nedeniyle katılamadı.

 

ÖZEL GÜNLERİ KUTLADI

Belediyenin resmi web sitesi üzerinden canlı yayınlanan toplantının açılışında konuşan belediye başkanı Hüseyin Üzülmez, “1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü”, “Camiler Haftası” ve “Kızılay Haftası” dolayısıyla kutlama dileklerini sundu. Üzülmez ayrıca tüm Kartepe ve Kocaelililerin de yaklaşan Cumhuriyet Bayramı’nı şimdiden kutladıklarını dile getirdi.

 

KARARLAR OY BİRLİĞİ İLE ALINDI

Yazılı ve sözlü önergelerin değerlendirilmesinin ardından gündemdeki park alanlarına isim verilmesi, plan proje müdürlüğünün görev ve çalışma yönetmeliği değişiklik teklifi, derece değişikliği, Kartepe Teleferik Projesi’nin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile birlikte ortak proje kapsamında yapılması, Uzunçiftlik 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği ve personel hizmet alımı işi için gelecek yıllara yaygın hizmet yüklenmeleri maddeleri oy birliği ile kabul edildi. Ayrıca 2017 mali yılı idari bütçe performans programı taslağı da Plan Bütçe Komisyonu’na havale edildi. Meclisin bir sonraki toplantısı ise 13 Ekim’de yapılacak.

05 Ekim 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR