Gençlere seçim nasihatleri

Yerel seçimlerle birlikte ilk defa oy kullanacak olan 1990 ve üstü doğumlu gençlerle yönelik düzenlenen “90’lı Gençler Derince’de” programı programına...

BÜYÜTYerel seçimlerle birlikte ilk defa oy kullanacak olan 1990 ve üstü doğumlu gençlerle yönelik düzenlenen “90’lı Gençler Derince’de” programı programına katılan Başkan Karaosmanoğlu, gençlere iktidarları döneminde yapılan hizmetlerden söz etti

Yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren AKP’nin Derince Gençlik Kolları tarafından Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde bir etkinlik düzenlendi. “90’lı Gençler Derince’de” başlıklı programda yerel seçimlerle birlikte ilk defa oy kullanacak olan 1990 ve üstü doğumlu gençlerle bir araya gelindi.

GENİŞ KATILIM
Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın, İlçe Başkanı Ahmet Ark, İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Eren, Derince SKM Başkanı Hasan Yılmazer, ilçe yöneticileri ve gençler yoğun ilgi gösterdi.

HEDEFİMİZ; 2023
Toplantıda konuşan İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Eren, AKP’de gençlerin yerinin her zaman farklı olduğunu söyleyen Eren, genç kuşağın verdiği güçle birlikte 2023 hedefine doğru emin adımlarla yürüdüklerini söyledi. İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın da Derinceli gençlerin toplantıya gösterdikleri yoğun ilginin kendilerini sevindirdiğini söyledi.

SİZE BÜYÜK İŞ DÜŞECEK
Programda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AKP’nin gerek yerel gerekse ülke çapında yaptığı hizmetlere vurgu yaptı. Türkiye’nin her gün büyüdüğünü söyleyen Karaosmanoğlu, “Türkiye, iktidarımız ile birlikte IMF esaretinden kurtuldu. Günümüzde Türkiye artık borç alan bir ülke değil, yaptığı yatırımlarla sürekli büyüyen bir ülke. Bu istikrarın devam etmesi için 30 Mart seçimleri çok önemli. Gençlerimize de bu konudabüyük görevler düşüyor” dedi.

ALEMDAR’A ÖVGÜ
Kocaeli genelinde de çok önemli hizmetlere imza attıklarını belirten Başkan Karaosmanoğlu, Derince’de yapılan çalışmalara da değinerek birbirinden önemli çalışmalara imza atan Belediye Başkanı Aziz Alemdar’ı kutladığını ifade etti. Yaklaşık 3 saat boyunca devam eden programın son bölümünde Başkanlar Karaosmanoğlu ve Alemdar, gençlerin yönelttiği soruları yanıtladı. Düzenlenen törenle yeni üyelere parti rozetlerinin de takıldığı program AK Parti ailesinin birlik ve beraberliğini bir kez daha pekiştirmesine imkan sağladı.

14 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR