Eski istihbarat müdürü gözaltına alındı

ESKİ KAÇAKCILIK ÇALIŞANLARINA YÖNELİK İddialara göre gözaltına alınan emniyet görevlilerinin kaçakçılıkta görev yapmış müdür, amir ve memurlar old...

ESKİ KAÇAKCILIK ÇALIŞANLARINA YÖNELİK

İddialara göre gözaltına alınan emniyet görevlilerinin kaçakçılıkta görev yapmış müdür, amir ve memurlar olduğu, görev yaptıkları dönemde bazı delilleri yok ettikleri bazı kişi ve kurumlara karşı kumpas kurdukları öne sürülmekte.

 

ALİ ÖZTÜRK DE VAR

İlimizde ilk olarak İstihbarat Şube Müdürü olarak görev alan ve daha sonra Kaçakçılık Şubesi’nin başına gecen Ali Öztürk’ün de gözaltına alındığı öğrenildi. Öztürk 1’inci sınıf emniyet müdürü olarak görev yapmaktaydı.

 

GEÇTİĞİMİZ YIL DA GÖZALTINA ALINMIŞTI

Benzer bir operasyonda 2014 yılının Kasım ayında gözaltına alınan Ali Öztürk, ifadesinin ardından mahkemeye sevk edilmişti. Öztürk, daha sonra serbest kalmıştı. Öztürk, dün başlatılan operasyonda yeniden gözaltına alındı.

 

GÖZALTILAR ARTA BİLİR

Dün başlayan ve bugün de devam eden Kocaeli merkezli cemaat operasyonlarında 14 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında müdür ve amirlerde bulunuyor. Emekliye ayrılmış rütbelilerin de bulunduğu operasyonda gözaltı sayısının artması bekleniyor.

23 Aralık 2015 Kocaeli- Asayiş


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR