Erinç Gürbüz MHP’den aday

MHP’den milletvekili aday adayı olan isimlerin arasına Erinç Gürbüz de katıldı. Adaylığını önceki akşam parti binasında düzenlediği toplantı ile açıkl...

BÜYÜT

MHP’den milletvekili aday adayı olan isimlerin arasına Erinç Gürbüz de katıldı. Adaylığını önceki akşam parti binasında düzenlediği toplantı ile açıklayan Gürbüz’e yoğun destek vardı.

Erinç Gürbüz, MHP’den aday adayı olduğunu önceki akşam parti binasında düzenlediği toplantı ile açıkladı. Erinç’i adaylık açıklamasında Erzurumlular yalnız bırakmadı. Toplantıya Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı İzmit Şube Başkanı Azmi Cihat Hatipoğlu ve diğer ilçe şubelerinin başkanları, MHP Milletvekili Aday Adayı Zeki Yaşar, MHP Körfez İlçe Başkanı Ahmet Mercan ve partililer ilgi gösterdi. MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak, cesaretinden dolayı Gürbüz’e teşekkür ederek, ümitli olduklarının altını çizdi.

HERKESİN OYU EŞİTTİR
Gürbüz yaptığı konuşmada, “Önümüzdeki seçim, geleceğimiz için bir karar aşamasıdır. Kararımızı iyi almalıyız. Unutulmasın ki herkesin oyu eşittir. Herkesin oyu değerli ve Türkiye’nin kurtuluşu için çok önemlidir. Kocaeli’de eskiden işçilerine değer veren, parasal anlam sıkıntıya sokmayan fabrikalar vardı. Şimdi neredeler? Şimdi sokaklara baktığımızda hep emekliler var. Kocaeli ekonomik olarak kötü bir durumda. Türkiye’de yolsuzluk, vurgun, soygun tavan yapmış durumda. Artık buna dur deme zamanı geldi” dedi.

ERİNÇ GÜRBÜZ KİMDİR?
Erzurum’a bağlı Şenkaya ilçesi Gaziler Bucağı İçmesuyu Köyü’nde 1949 yılında dünyaya geldi. İlk ve ortaokulu Oltu’da, lise ve eğitim enstitüsünü Erzurum’da okudu. 1971 yılı ekim ayında Erzincan’da başlayan öğretmenlik hayatı, çeşitli illerde devam etti. 1996 yılından itibaren dershane müdürlüğüne başladı. 3 yıl süreyle Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı’nın yönetim kurulunda görev yaptı. Şimdi Uğur Dershanesi Müdürlüğü görevini sürdürüyor.

21 Mart 2011 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR