Öztekin Kaşukçi aday adayı oldu

İŞ-KUR Müdürlüğü görevinden istifa eden Öztekin Kaşukçi AKP’den milletvekili aday adayı oldu. Kaşukçi önceki gün sona eren adaylık başvurusu için part...

BÜYÜT

İŞ-KUR Müdürlüğü görevinden istifa eden Öztekin Kaşukçi AKP’den milletvekili aday adayı oldu. Kaşukçi önceki gün sona eren adaylık başvurusu için parti binasına gelerek aday adaylığı başvurusunda bulundu.

12 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesinde İŞ-KUR İl Müdürü Öztekin Kaşukçi görevinden istifa ederek milletvekili aday adayı oldu. Parti binasına gelen Kaşukçi dosyasını İl Başkanı Mahmut Civelek’e teslim etti.

ÖZTEKİN KAŞUKÇİ KİMDİR?
İş-Kur Kocaeli İl Müdürlüğü görevini 4 yıldır başarıyla yürüten Öztekin Kaşukçi, kurum içinde en çok kurs açıp eleman yetiştiren ve istihdam yaratmada Türkiye'de birinci seçilen kurumun müdürlüğü görevinde bulundu. Kaşukçi, Gebze İş–Kur Müdürlüğünü sürdürdüğü dönemde 2007 yılında yapılan genel seçimlerde AKP'den aday adayı olmuştu. Kaşukçi, seçim sonrası Kocaeli İş-Kur İl Müdürlüğü'ne atanmıştı. Türkiye İş Kurumu camiasında başarılı bir bürokrat olarak bilinen ve tanınan Öztekin Kaşukçi, ilimizde görev yaptığı 4 yıllık dönem içerisinde özenli projelere imza attı. İş-Kur Genel Müdürlüğü bünyesinde en başarılı bürokrat olan Kaşukçi, işletme mezunu ve halen Siyasal Bilgiler alanında yüksek lisans yapıyor. Evli üç çocuk babası olan Kaşukçi, resmi başvurusundan sonra bir basın açıklamasıyla hedeflerini ve projelerini açıklayacak.

15 Mart 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR