KOTO’da nostalji rüzgarları

Kentin en geniş kurumsal ailesine sahip olan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO), farklı dönemlerde meclis ve yönetim kurulu başkanlığı yapan isimleri nosta...

BÜYÜT

Kentin en geniş kurumsal ailesine sahip olan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO), farklı dönemlerde meclis ve yönetim kurulu başkanlığı yapan isimleri nostaljik bir gecede buluşturdu. KOTO Başkanı Murat Özdağ’ın, yönetim kurulu üyeleri Zihni Yılmaz, Mehmet Çoşan, Yusuf Koçak, Murat Altun, Yusuf Ziya Uludüz, Şahin Kaya ve Semih Barış ve meclis başkanlık divanını temsilen Yıldırım Yılmaz ile birlikte ev sahipliği yaptığı geceye, eski meclis başkanları Hayrettin Ulusoy, Erol Kolaylı, Erol Tosun, Ömer Yılmaz Aytaç, Şaban Sarıgülle, eski yönetim kurulu başkanları İbrahim Bingül, Yüksel Başer ile Nihat Gürer katıldı.

 

“BAYRAĞI DAHA YUKARILARA TAŞIYORUZ”

Başkanlara hitaben konuşma gerçekleştiren Başkan Özdağ, “Bu özel organizasyonumuza katılarak bizleri onurlandırdınız. KOTO eski adıyla İzmit Ticaret Odası bu şehrin her dönemde en etkin kurumu olma özelliğiyle bu günlere gelmiştir. Bu bağlamda kurumumuzun bugünlere gelmesinde emeği geçen siz değerli büyüklerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Sizden aldığımız bayrağı daha yukarılara taşıma konusunda gecemizi gündüzümüze katıp çalışıyoruz. Bu oda hepimizin ve her zaman kapılarımız sizlere sonuna kadar açık” şeklinde konuştu.

 

“BIRAKTIĞINIZ ESERLERE SAHİP ÇIKIYORUZ”

Sözlerini sürdüren Özdağ, “Sizlerin odamız ve şehrimiz için yaptığınız güzel işleri örnek alarak iş dünyamızın geleceğine ışık tutmak en önemli hedefimiz. İçinde bulunduğumuz ve üyelerimize ev sahipliği yapan bu bina sizlerin eseri. Bu esere sahip çıkıyor ve daha da geliştiriyoruz. Kocaeli Ticaret Odası’nın kurumsal ağırlığının farkında olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu güzel sohbet ortamlarının sürekli hale gelmesi için bugün bir adım atmış olalım” dedi. 

 

"BİZDEN KAT KAT İYİSİNİ YAPACAKSINIZ"

Akabinde söz alan konuk başkanlar duygu ve düşüncelerini ifade eden konuşmalar yaptı. Eski yönetim kurulu başkanı Yüksel Başer, organizasyon için Başkan Özdağ ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek “Kocaeli Ticaret Odası kentimizin en gelişmiş köklü kuruluşu ve pek çok kuruluşa da öncülük ediyor” dedi. Geçmiş dönem Meclis Başkanı Hayrettin Ulusoy, “Bu kente iyi işler yapmak bir görevdir” ifadesine yer verdi.

 

HEDİYE FOTOĞRAFLAR VERİLDİ

Eski meclis başkanı İbrahim Bingül de, gençlerin en güzelini yapacaklarından hiç endişe duymadıklarını belirtti. Eski meclis başkanı Ömer Yılmaz Aytaç, “Kendi dönemlerimizde faydalı işler yapmaya çalıştık. Bu odaya hizmet etmekten çok onur ve mutluluk duydum” ifadelerine yer verdi. 30 yıl oda üyesi olduğunu 9 yıl da meclis başkanlığı yaptığını belirten Şaban Sarıgülle ise, “Ne iş yaparsanız yapın. Önyargılı olmayın” tavsiyesinde bulundu. Gecenin sonunda, eski başkanlara, isimlerine özel yaptırılan fotoğraflar hediye edildi.

04 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR