Körfez’de Çevre Toplantısı gerçekleşti

Aralık ayının son toplantısını Körfez Belediyesinde yapan Kocaeli Kent Konseyi Çevre Çalışma grubu, toplantıya Çevre Grubu Başkanı Mustafa Görgün, Ba...

BÜYÜT

Aralık ayının son toplantısını Körfez Belediyesinde yapan Kocaeli Kent Konseyi Çevre Çalışma grubu, toplantıya Çevre Grubu Başkanı Mustafa Görgün, Başkan Yardımcısı Onur Uludağ katıldı.


Planlanan Çalışmalar Konuşuldu

Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen değerlendirme toplantısı bu ay Körfez Belediyesinde gerçekleşti. Yapılacak ve yapılması planlanan çalışmalara dair konularının konuşulduğu toplantıda Çevre Çalışma grubu Başkanı Mustafa Görgün, Körfez Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Sinem Çetinkaya’ya çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Körfez’de çevreci insanlarının her geçen gün artmasında ki en büyük nedenlerinin başında gelen Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü okullarda ve Körfez’in her kesiminde yaptığı seminerler ve toplantılarla çalışmalarını sürdürüyor. Sadece insana ve çevreye yönelik çalışmalarının yanı sıra hayvanlar âlemi içinde çeşitli projeler hazırlayan Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü geçtiğimiz günlerde hayata geçirilen Kuş Yuvaları projesiyle de büyük ses getirmişti.


Toplantının Ardından Heyet Başkan Baran’ı Ziyaret Etti

Yapılan toplantının ardından Körfez Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Sinem Çetinkaya, Çevre Grubu Başkanı Mustafa Görgün, Başkan Yardımcısı Onur Uludağ Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ı ziyaret etti.

Ziyarete gelen heyeti kapıda karşılayarak hoş geldiniz diyen Başkan Baran ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Çevreye dair yapılan çalışmalar hakkında çeşitli bilgileri Başkan Baran’a aktaran heyet, yapılacak olan çalışmalardan da kısa kısa bilgiler verdi.


Biz Sadece Körfez ve Kocaeli’yi Değil, Tüm İnsanlığı ve Ülkemizi Düşünüyoruz

Çevre koruma ve Kontrol Müdürlüğünün önemine dikkat çeken Başkan Baran, “Yaşanılabilir bir Körfez için çevre sorunlarının halletmiş ve sürdürülebilir atık yönetimini başarmış bir şehir olmak için birlikte hareket etmemiz gerekiyor. Biz sadece Körfez ve Kocaeli’yi değil tüm insanlığı ve ülkemizi düşünerek hareket ediyoruz” dedi.

Ziyaret çekilen toplu resimlerin ardından Başkan Baran’ın kendilerine ziyarete gelen heyete, çeşitli hediyeler vererek ederek son buldu.

12 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR