Büyüklerde Özbirlikspor Küçükler R. Mardin şampiyon

SPONSORLARA TEŞEKKÜR EDİLDİ Önceki Akşam yapılacak final karşılaşmaları öncesi turnuvaya katılan takımlara, maçları takip eden özel konuklara ve v...

BÜYÜT

SPONSORLARA TEŞEKKÜR EDİLDİ

Önceki Akşam yapılacak final karşılaşmaları öncesi turnuvaya katılan takımlara, maçları takip eden özel konuklara ve velilere yaklaşık 300 kişilik iftar yemeği verildi. Derince Birlik Spor Tesisleri’nde verilen iftar yemeğini Saray Sofrası, Ali Baba, Lukka Cafe, Bostan Manav, Göçmen Börek ve Efor Düğün Salonu üstlendi. Turnuvanın fotoğraf ve video çekimlerini Foto Aile üstlenirken, çeşitli ödüllerini de Merdan reklam Polatlar Kuyumculuk, Ayşecik Kuyumculuk, Kocaeli Futbol İl Temsilciliği üstlendi. Tesis hazırlanması ve madalyalar konusunda ise Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Derince Belediyesi destek verdi.

 

4-4’LÜK MAÇ 4-4 BİTTİ

Gecenin ilk final karşılaşması küçükler kategorisinde Real Mardin ile Forza Birlik arasında oldu. Rakibini 4-3 yenen Real Mardin, bu yılın küçükler kategorisi şampiyonu oldu. Büyüklerde ise Özbirlikspor İle Pökütspor karşılaştı. Yoğun ilgi gören karşılaşma nefes kesti. Dört-dörtlük karşılaşma 4-4 bitti. Seri penaltılarda ise rakibini 5-4 yenen Özbirlik, büyüklerde 9-8’lik skorla turnuvanın şampiyonu oldu.

 

PROTOKOL HAZIR BULUNDU

Final karşılaşmalarını KASKF Başkanı Murat Aydın, Derince kent konseyi Başkanı Hasan Malo, Kent konseyi genel sekreteri İsmail Hamzaoğlu, Derince’nin eski ve yeni bayan muhtarları Hülya Yıldırım, Şenay Mengüloğlu, Hamiyet Kağıtlı, Antrenörler Sinan Kahraman, Yusuf Yazıcı, Tuncay Budakin, Ahmet Aslan, Vural Yüce, Bülent Topal, İshak Zengin, Celal Güreşen, Kulüp Başkanları Sait Topal, İsmail Arman, Saha komiseri Hüseyin Çetin, Derince Birlikspor Kulübü’nün turnuvasını organize eden Şaban Eraslan, Metin Coşkun, Mustafa Kelsoy, Selim Karaaslaner, Osman Bilce, Serkan Garan ve Göktuğ Karaaslaner de izledi. Maçlar sonunda madalya töreni yapıldı.


MURAT AYDIN TEŞEKKÜR ETTİ

Tören sonrası konuşma yapan Murat Aydın “Amatörce yapılan turnuvaların eskileri hatırlattığını, duygulu turnuvalar olduğunu, bu sebeple köy ve mahalle turnuvalarına sahip çıkılması geretiğini” söyledi. Aydın “Derince Birlikspor alt yapı tesislerini gençlere kazandıran eski başkan Cevat Aygün’e ve Belediye başkanlarına teşekkür ederim. Derince’nin yalnız adamı benim yönetim kurulu üyem Şaban Eraslan’ı bugün, siz dostlarının yalnız bırakmadığını görmek beni mutlu etti. Derince Birlikspor yönetim kurulunu, organizasyon komitesini, gecenin bu saatine kadar bekleyen spor adamlarını, sporcuları ve velilerini tebrik etmek, Derince Birlikspor Tesisleri gibi tesisleri artırmanın çabasında olmamız gerektiğini belirtmek isterim” dedi.

 

REAL MARDİN: 4

FORZA BİRLİKSPOR: 3

SAHA: Derince Birlik Alt Yapı Tesisleri

HAKEM: Selim Karaslaner ***

REAL MARDİN: Erdem  ***, Mustafa Malo ***, Recep Şen  ***, Sabri Okumuş ***, Fatih Durdurmuş ***, Oğuz Kağan Duru ***

FORZA BİRLİK: Murat Göremen **, Hakan Turan ***, Gürkan Sırdaş *** Yunus Emre Emek ***, Bedirhan ***, Akıncan Aras ***

GOLLER: Fatih Durdurmuş (2), Sabri Okumuş ve Recep Şen (Real Mardin), Akıncan Aras (2)  Gürkan Sırdaş,  (Forza Birlik)

 

PÖKÜTSPOR: 4

ÖZBİRLİKSPOR: 4

SAHA: Derince Birlik Alt Yapı Tesisleri

HAKEM: EMRAH AVCI ***

PÖKÜTSPOR: Ahmet Çolak ***, Zekican Süleymanoğlu ***, Burak Pala ***, Yusuf Kılıçarslan ***, Kerem Aygan ***, Kemal Kazan ***

ÖZBİRLİKSPOR: Burak Ağar ***, Serkan Garan ***, Göktuğ Karaaslaner ***, Doğuş Kıymaz ***, Samet Püskül ***, İsmail Cinbo ***

GOLLER: Kemal Kazan (2), Yusuf Kılıçarslan veZekican Süleymanoğlu (Pökütspor),  Serkan Garan, İsmail Cinbo (2), Doğuş Kıymaz ve Göktuğ Karaaslaner (Özbirlikspor)

PENALTILAR:  Serkan Garan, Doğuş Kıymaz, Burak Ağar, İsmail CinboGöktuğ Karaaslaner (Özbirlikspor), Yusuf Kılıçarslan, Zekican Süleymanoğlu, Burak Palave, Kerem Aygan PENALTI ATANLAR: Pökütspor’dan Kemal Kazan son penaltıyı kaçıran oyuncu oldu ve Derince Birlikspor turnuvası büyükler şampiyonu, 9-8 penaltılarla kazanan Özbirlikspor oldu.

 

BİRLİKSPOR TURNUVASI’NDA ÖDÜL ALANLAR:

KÜÇÜKLER KATEGORİSİ:

BİRİNCİ          REAL MARDİN

İKİNCİ             FORZA BİRLİK

EN İYİ KALECİ     KÜRŞAT EFE GÜLAY

EN İYİ OYUNCU                YUSUF YAĞIZ

GOL KRALI          FATİH DURDURMUŞ

EN CENTİLMEN HURİYE PAK FK

 

BÜYÜKLER KATEGORİSİ:

BİRİNCİ                                ÖZBİRLİKSPOR

İKİNCİ                   PÖKÜTSPOR

EN CENTİLMEN ÖMER GÜNCÜ – CAN GÜMÜŞHANE

GÖRKEM ZENGİN – WERDER WEREMEM

ADEM VARDAR – ÖĞRETMENLER FK

EMRE KARATAY – DERİNCE CİTY

YUSUF SAĞLAM- ÖĞRETMENLER PARİS

EN İYİ KALECİ     BURAK AĞAR

GOL KRALI          İSMAİL CİNBO 26 GOL

EN İYİ OYUNCU                KEMAL KAZAN

13 Temmuz 2015 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR