Güzeloğlu: Yeni Vilayet binası dost bina olacak

Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk, Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Engelli Meclis Başkanı Nesrin Atar ile Yönetim Kurulu Üyeleri  Melek A...

BÜYÜT

Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk, Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Engelli Meclis Başkanı Nesrin Atar ile Yönetim Kurulu Üyeleri  Melek Arıkan, Tamer Sakar, İlkin Kılıçaslan, Memiş Özdemir, Şükran Kanar, Mustafa Akşit, Yurdagül Akbel, Vedat Girdin, Emre Kalaycı, Köseköy Gençlik ve Eğitim Rehabilitasyon Müdürü  Turgay Akdoğan, Kocaeli Engelsiz Gençlik Spor Kulübü Başkanı Serap Korkmaz, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na ziyarette bulundular.


"SEVİLDİĞİNİZİ TAKİP ETTİK"

Abdullah Köktürk, Vali Güzeloğlu’na ilimizdeki engellilerin sorunları ile engelliler adına yapılan çalışmalar hakkında bilgi sunumunda bulundu. Engelli Meclis Başkanı Nesrin Atar ise “Mersin’de Kent Konseyi Engelli meclis üyeleri ve engelliler tarafından çok sevildiğinizi takip ettik. Sayın Valimizin desteğiyle Kocaeli’ye kalıcı bir şeyler yapmak istiyoruz” dedi.

 

"HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERDİM"

Vali Güzeloğlu ise “Ziyaretinizden büyük mutluluk duydum. Daha önce görev yaptığım illerde engellilerin hayatını kolaylaştırmak için her türlü desteği verdim. Yeni yapılan Vilayet binasını tüm engellilere hizmet verecek dost binası haline getireceğiz” şeklinde konuştu. Kocaeli Kent Konseyi üyeleri, Güzeloğlu’na engelliler tarafından yapılan el işi ahşap saman arabası takdim ettiler.

01 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR