TÜMSİAD Kocaeli, Derince’de toplandı

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Kocaeli Şube yöneticileri ve üyeleri Derince’de akşam yemeğinde bir araya geldi. TÜMSİAD Kocaeli Şube Baş...

BÜYÜT

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Kocaeli Şube yöneticileri ve üyeleri Derince’de akşam yemeğinde bir araya geldi. TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz’ın ev sahipliği yaptığı Çenesuyu park içi Kaşık Restoran’da verilen yemeğe, yönetim kurulunun yanı sıra davetliler, üyeler ve Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkan Adayı Murat Özdağ katıldı.

ÜYE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Şubenin tanıtım filminin de izlendiği programda konuşan TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz, Kocaeli’de TÜMSİAD’ın 2 yıl önce kurulmasına rağmen, özellikle KOBİlere yönelik yapılan eğitim ve seminerler sayesinde esnafların dikkatini çektiğini söyledi. Kocaeli’de aldanmayan ve aldatmayan esnafları TÜMSİAD çatısı altında görmeyi arzuladıklarını ifade eden Başkan Yılmaz, üye çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

ÜNİVERSİTEYİ ANLATTI
TÜMSİAD olarak eğitime büyük önem verdiklerinin altını çizen TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz, konuşmasında, ‘TÜMSİAD Yalnız KOBİlere eğitim vermiyor. İnşallah yakın bir zamanda Kasr-ı Arifan üniversitemiz eğitime başlayacak. Burada vatanını milletini seven, dinine bağlı geleceğin Türkiye’sini inşa edecek pırıl pırıl gençler yetişecek’ diye konuştu. Şube olarak 15 Mart 2013 Cuma günü muhteşem bir gece düzenleyeceklerini açıklayan Başkan Yılmaz, ‘Şehr-i Sultan Geceleri adı altında güzel bir gece düzenleyeceğiz. Bu organizasyona yaklaşık 10 bin kişinin katılmasını bekliyoruz. Gecede çeşitli ve önemli sürprizlerimizde olacak’ ifadelerine yer verdi.

PROJELERİNİ SIRALADI
Salona girdiğinde tüm masaları tek tek gezerek katılımcılarla kısa süreli sohbet eden KOTO Başkan Adayı Murat Özdağ, ‘Kendimize hizmet için değil, kentimize hizmet için’ sloganı ile aday olduğunu belirtip, göreve gelmeleri halinde yapacakları projeleri anlattı. Koltuk için ya da belli protokollerde kart dağıtıp koltukta oturmak için bu görevi istemediğinin altını çizen Özdağ, ‘Bizler, KOTO'nun hak ettiği yerde olması ve eski saygınlığına kavuşması için göreve talibiz’ dedi. Göreve gelmeleri halinde ilk iş olarak dijital oda projesiyle birlikte tüm üyelerin işlemlerini bilgisayar sistemi üzerinden yapacaklarını aktaran Özdağ, ‘ Akademisyen ya da profesyonel bir ekip kurarak üyelerimize özel uzman yardımcıları vereceğiz. KOTO Akademi ile sürekli eğitim merkezi kuracağız. Bunun yanı sıra daha bir çok projemizi önümüzdeki günlerde açıklayacağız” dedi.

20 Şubat 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR