Derince Belediyesi Demirspor'a Başkan Cevat Aygün

Tek listeli gerçekleşen seçimde kulübün adı Derince Belediyesi Demirspor olurken, başkanlığa Cevat Aygün getirildi. Aygün'ün yönetimi 13 kişiden oluş...

Tek listeli gerçekleşen seçimde kulübün adı Derince Belediyesi Demirspor olurken, başkanlığa Cevat Aygün getirildi. Aygün'ün yönetimi 13 kişiden oluştu.

 

TÜZÜK TALİDATI YAPILDI

Demirspor, yeni sezonda güçlü bir yönetim oluşturmak için kolları sıvadı. Mevcut Başkan Serdar Görür, mazereti nedeniyle görevi bırakırken, kulüp olağanüstü genel kurula gitti. Derince Belediye Spor Tesisleri'nde kongreye 105 üyeden 73'ü katıldı. Tek listeli seçim sonunda 1957 yılında kurulan Kocaeli Demirspor'un yeni adı Derince Belediyesi Demirspor olurken, geçen sezon Sedaş Tekspor'un başkanlığını yapan Cevat Aygün, Demirspor'un yeni başkanı oldu.

 

49.850 TL BORÇ DEVREDİLDİ

Kongrede divan başkanlığına Hasan Malo ve divan üyeliğine Tamer Dalma ve Göksel Gülle oy birliğiyle getirildi. Tüzük değişikliğinin yapıldığı kongrenin üç yıl yerine iki yılda bir yapılması kararlaştırılırken, Demirspor’un 2015-2016 sezonundaki 49.850 TL'lik borç da oy birliğiyle kabul edildi. Öte yandan 2015-2016 sezonunun 350.000 TL gelir gider bütçesi de onaylandı ve 19 kişilik yönetim kurulu 13 kişiye düştü. Bir önceki yönetimden Bülent Aykurt, Kamil Fehmi Yoldemir, Ethem Olgun, Osman Meriçler ve Murat Yeşil yeni yönetimde de yer aldı.

 

CEVAT AYGÜN'ÜN LİSTESİ

Cevat Aygün

Ahmet Güntepe

Fahrettin Karakoyun

İrfan Kabaloğlu

Haluk Akyüz

Mustafa Yıldız

Faik Tırpan

Esen Yiğit

Bülent Aykurt

Kamil Fehmi Yoldemir

Ethem Olgun

Osman Meriçler

Murat Yeşil

 

KASKF Delegeleri

Bülent Aykut

Esen Yiğit

Ahmet Güntepe

 

Denetim Kurulu

Erdinç Toplu

Ömer Öner

Ufuk Birgül

 

Ahmet AKAY

06 Haziran 2016 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR