BAŞİSKELE’DE MEHMETAĞA MAHALLE BAŞKANI ATAMASI YAPILDI

Ak Parti Başiskele İlçe Teşkilatı Mehmet Ustaoğlu başkanlığında önceki akşam bir araya geldi. Kadın kolları başkanı Hacer Çakır, gençlik kolları başka...

BÜYÜT

Ak Parti Başiskele İlçe Teşkilatı Mehmet Ustaoğlu başkanlığında önceki akşam bir araya geldi. Kadın kolları başkanı Hacer Çakır, gençlik kolları başkanı Veysel Özkarhan ile ilçe yönetiminin de hazır bulunduğu toplantı gündeminde 14 Temmuz da İsmet Paşa stadında yapılacak olan İl kongresi vardı. Kongreye Başiskele teşkilatı olarak 4500 kişi olarak katılacaklarını söyledi. Başbakanımızın da katılacağı kongreye büyük önem veriyoruz. Son gündem maddeside Daha önce mahalle başkanıyken işlerinin yoğunluğundan dolayı mahalle başkanlığından ayrılan Şükrü Türkyılmaz’ın yerine mahalle yönetiminden Samet Çelik atandı.

Başkan Ustaoğlu yaptığı konuşmasında, 3 yıldır görevi başarıyla yürüten eski mahalle başkanı Şükrü Türkyılmaz’a bu 3 yıllık süreç te yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Yorulan arkadaşları başka yerlerde değerlendireceğiz , Ataması yapılan Mehmetağa Mahalle Başkanı Samet Çelik’ i tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi. Eminimin ki yeni arkadaşlarımız aynı heyecan ve hareketlilik içinde görevlerini yapacaktır. Allah utandırmasın ” dedi.
Yeni dönem Başkanı Samet Çelik bir konuşma yaparak,böylesine önemli bir göreve beni ve arkadaşlarımı layık gördüğünüz için Parti Teşkilatıma teşekkür ediyorum.Bundan sonraki süreçte görevimiz 3 yıl boyunca bu görevi başarıyla yapan Şükrü Türkyılmaz Başkanımızın bıraktığı yerden alıp çıtayı daha yükseklere taşımaktır.Bunun için söz veriyoruz dedi.


Ustaoğlu, Tüm mahalle başkanlarına Türkiye’de yapılan çalışmalar hakkında genel siyaset konularında ayrıntılı bilgiler ve eğitimler vereceklerini hatırlatarak şöyle davam etti: “ Böylece mahalle başkanımız bölgesinde daha sağlıklı çalışmalar yapacak. Elde ettikleri sonuçları ise sistemli bir şekilde ilçeye iletecek. Bu bilgi paylaşımları bilgisayar ortamında toplanacak. Bu çalışma sayesinde ilçemizdeki genel durum hakkında daha sağlıklı bir rapor elde etmiş olacağız. Bu rapor incelendiğinde; mesela hangi makam ve kurumu ilgilendiriyorsa konuyu oraya taşıyacak, vatandaşımıza yardımcı olacağız.

Örneğin yerel yönetimi ilgilendiren bir konu varsa; hemen belediye başkanımıza durum hakkında bilgi verip bu yönde harekete geçerek çözümü kolaylaştıracağız. Mahalle teşkilatlarımız her an her şeye hazır olarak hareket etmeli, çalışmalarını bu yönde geliştirmeli, sadece seçim zamanı değil her zaman hazır ve aktif olduğu görülmelidir. Mahalle başkanlarımız ve yönetimleri bölgesine hakim olmalı, bölge sakinleriyle iyi diyaloglar kurmalı, nerede bir sorun varsa bunu giderilmesi noktasında hemen harekete geçmeli”

18 Haziran 2012 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR