Seymen Koleji Avrupa’dan döndü

Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da düzenlenen Folklor Festivali’nde Türkiye’yi temsil etmek için bu ülkenin daveti üzerine yola çıkan Seymen Koleji...

BÜYÜT

Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da düzenlenen Folklor Festivali’nde Türkiye’yi temsil etmek için bu ülkenin daveti üzerine yola çıkan Seymen Koleji ekibi birkaç gün önce Türkiye’ye döndü.
Grup Çek Cumhuriyeti’nin Prag şehri ile birlikte çok sayıda Avrupa ülkesinde de gösteriler yaparak Türkiye’nin tanıtımına katkıda bulundular.

TAM NOT VERDİLER
Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da yapılan ve çok sayıda ülkenin de katıldığı festival için hazırlıklarını tamamlayan Darıca Seymen Koleji, başta Çek Cumhuriyeti olmak üzere Yunanistan, İtalya, Fransa, Almanya, Avusturya, Sırbistan ve Bulgaristan’da da çeşitli gösteriler yaparak 15 günlük bir programın ardından Türkiye’ye döndü. 15 öğretmen ve 39 öğrencinin yer aldığı kafile ziyaret ettiği ülkelerde yöresel oyunlarımızı sergiledi ve Avrupa ülkelerinde gösteriyi izleyen seyirciler Seymen koleji öğrencilerine tam not verdiler.

23 Temmuz 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR